Історія парку щасливих тварин

Наш замок
Друзі та партнери


Історія парку щасливих тварин.

До сьогоднішнього дня в Україні не було повноцінного цілорічного зоопарку. Ми вирішили виправити цю помилку і створили парк «XII Місяців». Тут передбачені всі умови для того, щоб ви могли поринути у цікавий світ звірів у будь-який із 365 днів у році.

Сучасні літні вольєри, зимові вольєри з підігрівом підлоги, збалансований раціон з урахуванням потреб кожного мешканця зоопарку та цілодобовий догляд за тваринами – все це гарантує безперервну та якісну роботу нашого зоопарку протягом року.Назад в майбутнє

На будівництво зоопарку пішло два роки. Так виглядав парк у 2013 році.


Створення контактного зоопарку

Велике озеро та вхідна група

Вид з вольеру білих левів на вольер ведмедів


Заповнити зоопарк тваринами було зовсім не просто. По-перше, під кожного з них необхідний свій вольєр з максимально наближеним до природнього середовищем. Наприклад, ведмедям завжди ставлять водойми, а для рисі - висотну конструкцію з дерев, щоб вона могла грати. Для носорога побудували укріплені стіни, щоб, бігаючи по загону, він його не розніс. Для всього є свої стандарти, за якими стежить команда з 50 осіб.

В парку є правило - не зупинятися в розвитку ні на день. І зараз ми починаємо наводити красу по всьому зоопарку. Першим етапом став благоустрій вольєра для носорога, в якому вже в березні 2017 року з'явилися красиві скелі, озеро, де буде купатися Арчі і колона тотемів з «древнього світу». Тепер вольєр не впізнати.

Також зовсім скоро зміняться декорації і в вольєрах інших тварин. Поступово доберемося до жирафів - у них з'являться бархани і баобаби.
Крім того, 2017 рок – це рік початку створення нового великого будинку, розділеного на дві частини. В одній буде знаходитися бегемотарій, в іншій – ферма крокодилів. Після завершення робіт наші відвідувачі зможуть спостерігати за життям цих тварин не тільки влітку, а й взимку. Можна буде побачити, як на рівні ваших очей пропливає бегемот. А це набагато цікавіше, ніж дивитися на них тільки зверху в положенні «лежачи».

Парк ХІІ Місяців це не тільки зоопарк, а й парк відпочинку сім’ї і спілкування з тваринами, а тому багато уваги приділяється естетиці та культурі.За досить короткий період пусте поле вдалося перетворити на маленький оазис зі своїм озером, вольєрами для тварин і власним замком, навколо останнього виросло чимало чуток.
Парк відкрив свої двері для відвідувачів 16 травня 2015 року. І першими до зоопарк заїхали тварини власника зоопарку.Магда


Генерал Ернст та Мадам Каррі

Ще більше цікавого

x

Дорогі друзі,

Міцного здоров'я Вам та Вашим близьким!

На превеликий жаль, наш зоопарк опинився в стані близькому до трагічного, у зв'язку з війною.
Ми втратили всі джерела для існування, але ми не можемо урізати наші витрати нижче певного рівня, оскільки несемо відповідальність за те, щоб тварини були нагодовані та зігріті - зобов'язані підтримувати життя в нашому дітищі, мусимо вжити необхідних заходів та підготувати Парк до важкої зими.

Тут Ви побачите відео-звернення,де я звертаюсь до Вас як Директор Благодійного Фонду Парку XII Місяців з новинами про наш Парк та проханням про допомогу. Будь ласка послухайте, можливо, Ви зможете нам чимось допомогти. Це можна зробити через кнопку "Допомогти".

Або переказом коштів на рахунок нашого Фонду:

Картковий рахунок (Приват банк), номер картки 5169 3324 0784 1611 (тільки для переказів з інших карток Приват банку)

Реквізити для банківського переказу:
БО"БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПОРЯТУНКУ ТВАРИН ПАРКУ "ХІІ МІСЯЦІВ"
Код ЄДРПОУ: 43580570
IBAN: UA073005280000026006455080336
грн (uah)
Банк одержувача: АТ «ОТП БАНК»
Призначення платежу: Благодійний внесок на статутну діяльність

Our Paypal: 1@12.org.ua or our Banking info:
CHARITABLE ORGANIZATION "XII MONTHS PARK" ANIMALS' RESCUE CHARITABLE FUND"
Сode: 43580570
Account IBAN #: UA073005280000026006455080336
eur usd
Beneficiary’s bank: OTP BANK JSC
43 Zhylyanska Str., Kyiv, 01033
SWIFT code: OTPVUAUK
Payment purpose: Charity donation

Щиро вдячний,
Михайло Пінчук.
Власник Парку XII Місяців