Історія парку щасливих тварин

Наш замок
Друзі та партнери


Історія парку щасливих тварин.

До сьогоднішнього дня в Україні не було повноцінного цілорічного зоопарку. Ми вирішили виправити цю помилку і створили парк «XII Місяців». Тут передбачені всі умови для того, щоб ви могли поринути у цікавий світ звірів у будь-який із 365 днів у році.

Сучасні літні вольєри, зимові вольєри з підігрівом підлоги, збалансований раціон з урахуванням потреб кожного мешканця зоопарку та цілодобовий догляд за тваринами – все це гарантує безперервну та якісну роботу нашого зоопарку протягом року.Назад в майбутнє

На будівництво зоопарку пішло два роки. Так виглядав парк у 2013 році.


Створення контактного зоопарку

Велике озеро та вхідна група

Вид з вольеру білих левів на вольер ведмедів


Заповнити зоопарк тваринами було зовсім не просто. По-перше, під кожного з них необхідний свій вольєр з максимально наближеним до природнього середовищем. Наприклад, ведмедям завжди ставлять водойми, а для рисі - висотну конструкцію з дерев, щоб вона могла грати. Для носорога побудували укріплені стіни, щоб, бігаючи по загону, він його не розніс. Для всього є свої стандарти, за якими стежить команда з 50 осіб.

В парку є правило - не зупинятися в розвитку ні на день. І зараз ми починаємо наводити красу по всьому зоопарку. Першим етапом став благоустрій вольєра для носорога, в якому вже в березні 2017 року з'явилися красиві скелі, озеро, де буде купатися Арчі і колона тотемів з «древнього світу». Тепер вольєр не впізнати.

Також зовсім скоро зміняться декорації і в вольєрах інших тварин. Поступово доберемося до жирафів - у них з'являться бархани і баобаби.
Крім того, 2017 рок – це рік початку створення нового великого будинку, розділеного на дві частини. В одній буде знаходитися бегемотарій, в іншій – ферма крокодилів. Після завершення робіт наші відвідувачі зможуть спостерігати за життям цих тварин не тільки влітку, а й взимку. Можна буде побачити, як на рівні ваших очей пропливає бегемот. А це набагато цікавіше, ніж дивитися на них тільки зверху в положенні «лежачи».

Парк ХІІ Місяців це не тільки зоопарк, а й парк відпочинку сім’ї і спілкування з тваринами, а тому багато уваги приділяється естетиці та культурі.За досить короткий період пусте поле вдалося перетворити на маленький оазис зі своїм озером, вольєрами для тварин і власним замком, навколо останнього виросло чимало чуток.
Парк відкрив свої двері для відвідувачів 16 травня 2015 року. І першими до зоопарк заїхали тварини власника зоопарку.Магда


Генерал Ернст та Мадам Каррі

Ще більше цікавого

x

Дорогі друзі,

Міцного здоров'я Вам та Вашим близьким!

На превеликий жаль, наш зоопарк опинився в стані близькому до трагічного, у зв'язку з епідемією.
Ми втратили всі джерела для існування, але ми не можемо урізати наші витрати нижче певного рівня, оскільки несемо відповідальність за те, щоб тварини були нагодовані та зігріті - зобов'язані підтримувати життя в нашому дітищі.

Тут Ви побачите відео-звернення, де я звертаюсь до Вас як Директор Благодійного Фонду Парку XII Місяців. Будь ласка послухайте, можливо, Ви зможете нам чимось допомогти. Це можна зробити через кнопку "Допомогти тваринам".

Або переказом коштів на рахунок нашого Фонду:

Картковий рахунок (Приват банк), номер картки 5169 3324 0784 1611

Реквізити для банківського переказу:
БО"БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПОРЯТУНКУ ТВАРИН ПАРКУ "ХІІ МІСЯЦІВ"
Код ЄДРПОУ: 43580570
IBAN: UA073005280000026006455080336
грн (uah)
Банк одержувача: АТ «ОТП БАНК»
Призначення платежу: Благодійний внесок на статутну діяльність

CHARITABLE ORGANIZATION "XII MONTHS PARK" ANIMALS' RESCUE CHARITABLE FUND"
Сode: 43580570
Account IBAN #: UA073005280000026006455080336
eur usd
Beneficiary’s bank: OTP BANK JSC
43 Zhylyanska Str., Kyiv, 01033
SWIFT code: OTPVUAUK
Payment purpose: Charity donation

Щиро вдячний,
Михайло Пінчук.
Власник Парку XII Місяців