Мешканцi Парку "ХII Мiсяцiв" термiново потребують вашої допомоги!

Дорогие друзья

С началом лета Вас всех, крепкого здоровья и любви Ваших близких!

К огромному несчастью, наш зоопарк оказался в состоянии близком к трагическому в связи с эпидемией.
Мы совершенно утратили источники к существованию, не в состоянии урезать наши расходы ниже определённой степени, несём ответственность за то, чтобы животные были накормлены и согреты - обязаны поддерживать жизнь в нашем детище.

Здесь полное видеообращение где я говорю как Директор Благотворительного Фонда Парка XII Месяцев. Пожалуйста послушайте - возможно, Вы сможете нам чем-то помочь. Это можно сделать, указав сумму пожертвования и нажав кнопку "допомогти" в форме ниже примечания

грн.

Или переводом средств на счет нашего Фонда:

Карточный счет (Приват банк), номер карточки 5169 3324 0784 1611

Реквизиты для банковского перевода:
БО"БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПОРЯТУНКУ ТВАРИН ПАРКУ "ХІІ МІСЯЦІВ"
Код ЄДРПОУ: 43580570
IBAN: UA073005280000026006455080336
грн (uah) в АТ «ОТП БАНК»
Назначение платежа: Благодійний внесок на статутну діяльність

CHARITABLE ORGANIZATION "XII MONTHS PARK" ANIMALS' RESCUE CHARITABLE FUND"
Сode: 43580570
Account IBAN #: UA073005280000026006455080336
eur usd
Beneficiary’s bank: OTP BANK JSC
43 Zhylyanska Str., Kyiv, 01033
SWIFT code: OTPVUAUK
Payment purpose: Charity donation

Очень признателен и Искренне Ваш,
Михаил Пинчук
Владелец Парка XII Месяцев

На сайт Парка XII Месяцев

ПРИМЕЧАНИЯ

Збір коштів здійснюється для всебічної та всеохоплюючої допомоги тваринам Парку «ХІІ МІСЯЦІВ», які знаходяться за адресою: Київська область, Вишгородський район, с. Демидів, вул. Вербова, 79, з метою забезпечення їхніх фізіологічних та психоемоційних потреб, надання медичної (ветеринарної) допомоги та психоемоційної підтримки в тимчасово змінених умовах існування, забезпечення належного утримання і догляду за тваринами, який буде задовольняти їх природні потреби в їжі, воді, сні, рухах, контактах із собі подібними, у природній активності тощо.

Зібрані кошти будуть витрачені на оплату товарів, робіт та послуг, потрібних для утримання та догляду за тваринами (навчання, прибирання, закупівля та поставка кормів, ліків тощо); оплату за послуги газо-, тепло- та електропостачання та інших подібних послуг щодо місць утримання тварин, зокрема, вольєрів, технічних та інших споруд і територій Парку «ХІІ МІСЯЦІВ»; оплату податків, зборів та інших платежів, пов’язаних із користуванням нерухомим майном і земельною ділянкою, в (на) яких утримуються тварини; оплату праці осіб, які здійснюють догляд за тваринами та місцем їх утримання, забезпечують транспортування, вивезення сміття, охорону тварин, споруд і територій Парку «ХІІ МІСЯЦІВ»; здійснення інших видатків, пов’язаних з утриманням і доглядом за тваринами.

Для реалізації благодійних цілей будуть використані усі зібрані кошти по мірі їх надходження.

Надані кошти поверненню не підлягають.

Сума збору необмежена. Строк використання коштів – до 31.12.2021 р.