Питання, які часто задаютьсяВідповіді на найбільш часті запитання Ви знайдете на цій сторінці. Якщо у вас залишилися запитання, зв’яжіться з нами.Яка вартість вхідного квитка?

Вартість вхідного квитка для дорослих - 190 грн, для дітей дошкільного віку (6 років) - 70 грн, дітям до 3 років вхід безкоштовно.

Чи є вихідні в зоопарку?

Зоопарк був створений щоб Ви могли насолоджуватись спілкуванням з тваринами цілий рік, тому він працює щодня без вихідних.

Який графік роботи зоопарку?

Зоопарк працює щодня з 10.00 до 19.00 працює каса, до 20.00 вольєри до 21.00 територія зоопарку, в зимовий період графік роботи зоопарку скорочується на 1 годину.

Чи є пільги для пенсіонерів, учасників АТО, багатодітних сімей?

Для індивідуального відвідування, нажаль, таких пільг немає, але Ви завжди можете звернутись до організацій, які опікуються даними категоріями населення і які організовують групові тури за пільговими цінами або безкоштовно.

Чи можна відвідувати зоопарк з собачкою?

Відповідно до правил парку забороняється відвідувачам проводити на територію зоопарку тварин.

Чи можна привозити дитячі велосипеди, самокати тощо?

Так ви може використовувати дитячі велосипеди, самокати тощо на территорії зоопарку, якщо пересування на них не заважає іншим відвідувачам.

 Звідки відправляються автобуси до зоопарку і яка вартість проїзду?

Маршрутний автобус № 355 відправляється від станції метро Героїв Дніпра. 

Чи можна фотографуватися на території зоопарку?

Так на территорії зоопарку можна вільно робити фото. І ми будемо дуже раді, якщо ви будете ділитись Вашими емоціями з нами. Але, будь ласка, не використовуйте спалах при зйомці тварин, це може нашкодити їх здоров'ю. 

Чи можна приносити свій корм для тварин?

Категрично ні. На территорії зоопарку Ви можете придбати корм за символічною ціною (від 20 до 35 грн), який пройшов перевірку і гарантовано не нашкодить тваринам.

Де можна перекусити на території зоопарку?

На территорії зоопарку розташовано декілька місць харчування. В середені нашого замку розташувався ресторан Людвіг Кінг, на головній площі розміщена "Колиба" з мангал меню. Доречі, Ви можете самостйно тут приготувати свій шашлик з продуктів які ви привезли із собою. Крім того, на площі, а також в зоні бассейну розташований фудкорт, де ви зможете швидко і смачно перекусити.

Чи можна годувати тварин з рук?

для годування тварин на території зоопарку облаштовані спеціальні годівниці. Годувати з руки можна тільки тварин контактного зоопарку і щосуботи та щонеділі можна побалувати смаколиками наших африканських гостей під наглядом працівника зоопарку. Інших тварин годувати з рук категорично забороняється. Тварина може вкусити або вдарити. Вам буде боляче, а їй соромно.

Чи є у Вас маленькі левенята?

Наші маленьки левенята вже виросли і знайшли нові домівки. Але Ви можете завітати до одного з них і побачити, яким він став парубком. А коли народяться ще кошенята, ми обов'язково запросимо Вас до них в гості.

Чи можна святкувати дитячі дні народження в зоопарку, чи надаєте ви аніматорів?

Ми будемо раді привітати іменниника зі святом, до його послуг безкоштовний вхід до зоопарку в день його народження.Ми також надамо Вам контакти аніматорів, які не перший рік працюють у нашому зоопарку і вже відсвяткували більш ніж 100 днів народження, як дорослих так і дітей і ви самостійно зможете замовити їм той сценарій свята, який бажаєте.

Чи є у Вас пропозиції для шкільних груп?

Ми розуміємо важливість виховання підростаючого покоління і формування у дітей поваги до природи і тварин. Саме тому, у нас працює програма шкільних екскурсій. В будні дні група школярів від 10 дітей можуть відвідати наш зоопарк за пільговими цінами вхідного квитка: будні - 70 грн, у вихідні та святкові дні - 110 грн.На кожні 10 дітей - 1 супроводжуючий проходить безкоштовно, інші дорослі оплачують вхід 190 грн. Для дорослих (группа від 10 осіб): будні дні - 140 грн,  вихідні та святкові дні - 190 грн. 

Ще більше цікавого

x

Дорогие друзья

с началом лета Вас всех, крепкого здоровья и любви Ваших близких!

К огромному несчастью, наш зоопарк оказался в состоянии близком к трагическому в связи с эпидемией. Мы совершенно утратили источники к существованию, не в состоянии урезать наши расходы ниже определённой степени, несём ответственность за то, чтобы животные были накормлены и согреты - обязаны поддерживать жизнь в нашем детище.

Здесь полное видеообращение где я говорю как Директор Благотворительного Фонда Парка XII Месяцев. Пожалуйста послушайте - возможно, Вы сможете нам чем-то помочь. Это можно сделать через кнопку "Допомогти Тваринам"

Или переводом средств на счет нашего Фонда:

Карточный счет (Приват банк), номер карточки 5169 3324 0784 1611

Реквизиты для банковского перевода:
БО"БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПОРЯТУНКУ ТВАРИН ПАРКУ "ХІІ МІСЯЦІВ"
Код ЄДРПОУ: 43580570
IBAN: UA073005280000026006455080336
грн (uah) в АТ «ОТП БАНК»
Назначение платежа: Благодійний внесок на статутну діяльність

CHARITABLE ORGANIZATION "XII MONTHS PARK" ANIMALS' RESCUE CHARITABLE FUND"
Сode: 43580570
Account IBAN #: UA073005280000026006455080336
eur usd
Beneficiary’s bank: OTP BANK JSC
43 Zhylyanska Str., Kyiv, 01033
SWIFT code: OTPVUAUK
Payment purpose: Charity donation

Очень признателен и Искренне Ваш,
Михаил Пинчук
Владелец Парка XII Месяцев