Опіка

Про нас вже піклуються


Опіка.

Любов до тварин, як уособлення соціальної відповідальності Вашої компанії.


Кожен власник домашнього улюбленця – наприклад, кішки або собаки, – знає, що якісне харчування та кваліфікована медична допомога для чотириногого члена сім'ї коштують недешево. А що тоді казати про зоопарки? Тільки на якісний корм для тварин виділено значну частину бюджету, а є ще плата за комунальні послуги, зарплата кваліфікованих співробітників, консультації професіоналів, медичне обслуговування, зокрема й необхідні щеплення, та інші нагальні витрати. Усі зоопарки отримують дотації від держави. Але оскільки парк «XII Місяців» є приватним закладом, ми самостійно вирішуємо проблеми, пов'язані з його утриманням. Однак, безумовно, зайвих грошей у такому масштабному проекті не буває. Ми будемо раді будь-якій фінансовій допомозі та пропонуємо вашій увазі програму опіки.Опіка.

Мета програми

  • Придбання нових і цікавих для відвідувачів тварин. Розширення культурної та просвітницької роботи в області освіти і екологічної культури.
  • Залучення грошових, матеріальних, інтелектуальних та інших ресурсів для подальшого удосконалення умов утримання тварин і збереження рідкісних і цінних мешканців планети.
  • Надання фінансової допомоги на утримання тварин, птахів, зміцнення і розширення матеріально - технічної бази закладу.
  • Надання можливості любителям тварин прийняти участь у житті конкретних тварин, що живуть поруч з людиною в умовах зоопарку, а також культурній та просвітницькій діяльності в сфері освіти.Опіка.

Завдання програми

Програма опіки спрямована на те, щоб зоопарк став справою всіх, тих, хто любить тварин, хоче і може допомогти в справі збереження дикої природи нашої планети. Програма покликана допомогти зоопарку удосконалити умови утримання тварин, облаштувати вольєри, знайти нових і цікавих для відвідувачів тварин. Програма надає можливість опікунам відчути свою причетність до живої природи і життя зоопарку, побачити конкретні результати своїх зусиль, а також отримати додаткову рекламу.Опіка.

Як використовується допомога

Кошти, що надійшли від опікуна, можуть бути спрямовані на придбання кормів, удосконалення умов проживання мешканців Парку ХІІ Місяців - ремонт вольєрів, придбання обладнання, матеріалів, оформлення нових експозицій, тому опікунський внесок може бути у вигляді матеріальних цінностей.
Можливе придбання нових видів тварин, надання зоопарку інформаційних послуг по висвітленню роботи зоопарку та його заходів, а також створення призового фонду для заохочення учасників заходів зоопарку, спрямованих на розширення культурної та просвітницької роботи в області освіти і екологічної культури, пропаганди біологічної та етичної цінності опікуваного виду.Хто може стати опікуном

У ролі опікуна може виступити підприємство або фірма, банк, страхова компанія, громадська організація, які виберуть для опікунства мешканця зоопарку.Переваги

Партнерство із Парком ХІІ Місяців є не тільки відмінним способом формування позитивного іміджу Вашого бренду, а й можливість нагородити найкращих співробітників або підтримати дружні відносини з корпоративними клієнтами.

Кожен опікун отримує Свідоцтво опікуна і фотографію свого вихованця з написом на пам'ять про свій шляхетний внесок в справі збереження дикої природи нашої планети. Крім того, опікун отримує можливість:

  • розміщувати інформаційну табличку на вольєрі опікуваного мешканця Парку ХІІ Місяців,•
  • розміщувати логотип та інформацію на офіційному сайті зоопарку,
  • надавати варіанти імені новонародженим (або придбаним за його власний рахунок) тваринам,•
  • проводити "День улюбленця компанії", святкувати день народження тварини, яка знаходиться під опікою,•
  • проводити просвітницькі та розважальні акції для відвідувачів, спрямовані на підтримку тварини,•
  • висвітлювати свою діяльність в ЗМІ.Опіка.

Як стати опікуном

Для того щоб стати опікуном необхідно укласти договір з дирекцією зоопарку. Базова ціна опіки прирівнюється до витрат на утримання тварини на час опіки, але може варіюватися в залежності від експозиційної цінності тварини.

Вам необхідно обрати свого улюбленця і надіслати за адресою info@12.org.ua запит у довільній формі із зазначенням посилання на сторінку тварини та контактних данних відповідальної особи. Протягом 3-х днів з Вами звяжеться адміністратор програми.Наші улюблені страви

Наші улюблені стравизагрузить (размер 152 Кб, обновлен 26.06.2018)

Ще більше цікавого

x

Дорогие друзья

с началом лета Вас всех, крепкого здоровья и любви Ваших близких!

К огромному несчастью, наш зоопарк оказался в состоянии близком к трагическому в связи с эпидемией. Мы совершенно утратили источники к существованию, не в состоянии урезать наши расходы ниже определённой степени, несём ответственность за то, чтобы животные были накормлены и согреты - обязаны поддерживать жизнь в нашем детище.

Здесь полное видеообращение где я говорю как Директор Благотворительного Фонда Парка XII Месяцев. Пожалуйста послушайте - возможно, Вы сможете нам чем-то помочь. Это можно сделать через кнопку "Допомогти Тваринам"

Или переводом средств на счет нашего Фонда:

Карточный счет (Приват банк), номер карточки 5169 3324 0784 1611

Реквизиты для банковского перевода:
БО"БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПОРЯТУНКУ ТВАРИН ПАРКУ "ХІІ МІСЯЦІВ"
Код ЄДРПОУ: 43580570
IBAN: UA073005280000026006455080336
грн (uah) в АТ «ОТП БАНК»
Назначение платежа: Благодійний внесок на статутну діяльність

CHARITABLE ORGANIZATION "XII MONTHS PARK" ANIMALS' RESCUE CHARITABLE FUND"
Сode: 43580570
Account IBAN #: UA073005280000026006455080336
eur usd
Beneficiary’s bank: OTP BANK JSC
43 Zhylyanska Str., Kyiv, 01033
SWIFT code: OTPVUAUK
Payment purpose: Charity donation

Очень признателен и Искренне Ваш,
Михаил Пинчук
Владелец Парка XII Месяцев