Опіка

Про нас вже піклуються


Опіка.

Любов до тварин, як уособлення соціальної відповідальності Вашої компанії.


Кожен власник домашнього улюбленця – наприклад, кішки або собаки, – знає, що якісне харчування та кваліфікована медична допомога для чотириногого члена сім'ї коштують недешево. А що тоді казати про зоопарки? Тільки на якісний корм для тварин виділено значну частину бюджету, а є ще плата за комунальні послуги, зарплата кваліфікованих співробітників, консультації професіоналів, медичне обслуговування, зокрема й необхідні щеплення, та інші нагальні витрати. Усі зоопарки отримують дотації від держави. Але оскільки парк «XII Місяців» є приватним закладом, ми самостійно вирішуємо проблеми, пов'язані з його утриманням. Однак, безумовно, зайвих грошей у такому масштабному проекті не буває. Ми будемо раді будь-якій фінансовій допомозі та пропонуємо вашій увазі програму опіки.Опіка.

Мета програми

  • Придбання нових і цікавих для відвідувачів тварин. Розширення культурної та просвітницької роботи в області освіти і екологічної культури.
  • Залучення грошових, матеріальних, інтелектуальних та інших ресурсів для подальшого удосконалення умов утримання тварин і збереження рідкісних і цінних мешканців планети.
  • Надання фінансової допомоги на утримання тварин, птахів, зміцнення і розширення матеріально - технічної бази закладу.
  • Надання можливості любителям тварин прийняти участь у житті конкретних тварин, що живуть поруч з людиною в умовах зоопарку, а також культурній та просвітницькій діяльності в сфері освіти.Опіка.

Завдання програми

Програма опіки спрямована на те, щоб зоопарк став справою всіх, тих, хто любить тварин, хоче і може допомогти в справі збереження дикої природи нашої планети. Програма покликана допомогти зоопарку удосконалити умови утримання тварин, облаштувати вольєри, знайти нових і цікавих для відвідувачів тварин. Програма надає можливість опікунам відчути свою причетність до живої природи і життя зоопарку, побачити конкретні результати своїх зусиль, а також отримати додаткову рекламу.Опіка.

Як використовується допомога

Кошти, що надійшли від опікуна, можуть бути спрямовані на придбання кормів, удосконалення умов проживання мешканців Парку ХІІ Місяців - ремонт вольєрів, придбання обладнання, матеріалів, оформлення нових експозицій, тому опікунський внесок може бути у вигляді матеріальних цінностей.
Можливе придбання нових видів тварин, надання зоопарку інформаційних послуг по висвітленню роботи зоопарку та його заходів, а також створення призового фонду для заохочення учасників заходів зоопарку, спрямованих на розширення культурної та просвітницької роботи в області освіти і екологічної культури, пропаганди біологічної та етичної цінності опікуваного виду.

Опіка означає годування обраної вами тварини на обраний вами період фондом та/ або зоопарком.
Після перерахування вами благодійної допомоги вас вказують як опікуна обраної вами тварини.Хто може стати опікуном

У ролі опікуна може виступити підприємство або фірма, банк, страхова компанія, громадська організація,  які оберуть для опікунства мешканця зоопарку.  Також, якщо Ви, як самостійна та відповідальна людина, маєте бажання піклуватися про наших улюбленців - Welcome!


З приводу питань опіки, звертайтесь до фонду зоопарка: sadida2007@gmail.com

Або Instagram: @zoo_12mПереваги

Партнерство із Парком ХІІ Місяців є не тільки відмінним способом формування позитивного іміджу Вашого бренду, а й можливість нагородити найкращих співробітників або підтримати дружні відносини з корпоративними клієнтами.

Кожен опікун отримує Свідоцтво опікуна і фотографію свого вихованця з написом на пам'ять про свій шляхетний внесок в справі збереження дикої природи нашої планети. Крім того, опікун отримує можливість:

  • розміщувати інформаційну табличку на вольєрі опікуваного мешканця Парку ХІІ Місяців,•
  • розміщувати логотип та інформацію на офіційному сайті зоопарку,
  • надавати варіанти імені новонародженим (або придбаним за його власний рахунок) тваринам,•
  • проводити "День улюбленця компанії", святкувати день народження тварини, яка знаходиться під опікою,•
  • проводити просвітницькі та розважальні акції для відвідувачів, спрямовані на підтримку тварини,•
  • висвітлювати свою діяльність в ЗМІ.Опіка.

Як стати опікуном

Для того щоб стати опікуном необхідно укласти договір з дирекцією зоопарку. Базова ціна опіки прирівнюється до витрат на утримання тварини на час опіки, але може варіюватися в залежності від експозиційної цінності тварини.

Вам необхідно обрати свого улюбленця та звернутися до директора фонду зоопарка e-mail: sadida2007@gmail.com у довільній формі із зазначенням посилання на сторінку тварини та контактних данних відповідальної особи. Протягом декількох днів з Вами звяжеться адміністратор програми.

 

Опіка означає годування обраної вами тварини на обраний вами період фондом та/ або зоопарком.
Після перерахування вами благодійної допомоги вас вказують як опікуна обраної вами тварини.Наші улюблені страви

Наші улюблені стравизагрузить (размер 152 Кб, обновлен 26.06.2018)

Ще більше цікавого

x

Дорогі друзі,

Міцного здоров'я Вам та Вашим близьким!

На превеликий жаль, наш зоопарк опинився в стані близькому до трагічного, у зв'язку з війною.
Ми втратили всі джерела для існування, але ми не можемо урізати наші витрати нижче певного рівня, оскільки несемо відповідальність за те, щоб тварини були нагодовані та зігріті - зобов'язані підтримувати життя в нашому дітищі, мусимо вжити необхідних заходів та підготувати Парк до важкої зими.

Тут Ви побачите відео-звернення,де я звертаюсь до Вас як Директор Благодійного Фонду Парку XII Місяців з новинами про наш Парк та проханням про допомогу. Будь ласка послухайте, можливо, Ви зможете нам чимось допомогти. Це можна зробити через кнопку "Допомогти".

Або переказом коштів на рахунок нашого Фонду:

Картковий рахунок (Приват банк), номер картки 5169 3324 0784 1611 (тільки для переказів з інших карток Приват банку)

Реквізити для банківського переказу:
БО"БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПОРЯТУНКУ ТВАРИН ПАРКУ "ХІІ МІСЯЦІВ"
Код ЄДРПОУ: 43580570
IBAN: UA073005280000026006455080336
грн (uah)
Банк одержувача: АТ «ОТП БАНК»
Призначення платежу: Благодійний внесок на статутну діяльність

Our Paypal: 1@12.org.ua or our Banking info:
CHARITABLE ORGANIZATION "XII MONTHS PARK" ANIMALS' RESCUE CHARITABLE FUND"
Сode: 43580570
Account IBAN #: UA073005280000026006455080336
eur usd
Beneficiary’s bank: OTP BANK JSC
43 Zhylyanska Str., Kyiv, 01033
SWIFT code: OTPVUAUK
Payment purpose: Charity donation

Щиро вдячний,
Михайло Пінчук.
Власник Парку XII Місяців