Замок НойшванштайнЗамок Нойшванштайн.

Замок-казка, що затаївся в лісових масивах Баварських Альп, справжній шедевр, який заслужив шалену популярність у туристів і приносить нечуваний прибуток Німеччини. Нойшванштайн став прототипом замку Сплячої красуні в Паризькому Діснейленді, в різних куточках світу, в тому числі і в Парку XII Місяців.МІФИ І ФАКТИ

Нойшванштайн перекладається як "Новий Лебединий Камінь". Лебединим мотивом пронизана вся архітектура споруди. Лебідь є геральдичним символом старовинного роду графів Швангау, наступником якого вважав себе батько Людвіга II, Максиміліан II Баварський. Людвіг був величезним шанувальником Річарда Вагнера, ототожнюючи себе з одним з персонажів його опер - Лебедине лицарем. Успадкувавши королівський трон, Людвіг II втілив свою давню фантазію - лебединий замок незрівнянної краси.


Далеко від галасливих міст, майже біля самого кордону з Австрією, в 1869 році почалося будівництво під керівництвом мюнхенського театрального художника Крістіана Янка. Але через екстравагантних смаків і примх Людвіга, цей процес просувався дуже повільно. Так наприклад, тільки над різьбленням по дереву в одній лише спальні короля 14 платників працювали 4,5 року.

Будівництво замку було зупинено, коли Людвіга видалили від влади через інтриги в його власному кабінеті. Король рідко стосувався державних питань особисто, і своїми витівками заслужив славу божевільного. До того ж страждав від галюцинацій - наприклад, обідав з духом Людовика XIV. За баварським законам, король може бути відсторонений від влади, якщо визнаний непридатним до управління. І після доповіді його кабінету в 1886 році, був повалений. Людвіга перевезли в замок Берг, де незабаром той потонув в Штарнберзького озері.

Однак, щодо цієї таємничої смерті, визнаної в той час самогубством, припускають, що кабінету не був задоволений простим відстороненням Людвіга від влади. Особливо враховуючи, що його лікуючий психіатр також розділив долю свого пацієнта. Ці загадкові події породили безліч легенд і створили інтригуючий ореол навколо замку Нойшванштайн, зробивши його найвідомішим замком в Німеччині.Рідкісні кадри будівництва замку НойшванштайнЗамок ХІІ Місяців

таємничий вночіпривітний та яскравий вліткунеповторний навеснісвятковий і містичнийсвятковийноворічнийгармонійний поруч з озеромзавжди привітний

Ще більше цікавого

x

Дорогие друзья

с началом лета Вас всех, крепкого здоровья и любви Ваших близких!

К огромному несчастью, наш зоопарк оказался в состоянии близком к трагическому в связи с эпидемией. Мы совершенно утратили источники к существованию, не в состоянии урезать наши расходы ниже определённой степени, несём ответственность за то, чтобы животные были накормлены и согреты - обязаны поддерживать жизнь в нашем детище.

Здесь полное видеообращение где я говорю как Директор Благотворительного Фонда Парка XII Месяцев. Пожалуйста послушайте - возможно, Вы сможете нам чем-то помочь. Это можно сделать через кнопку "Допомогти Тваринам"

Или переводом средств на счет нашего Фонда:

Карточный счет (Приват банк), номер карточки 5169 3324 0784 1611

Реквизиты для банковского перевода:
БО"БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПОРЯТУНКУ ТВАРИН ПАРКУ "ХІІ МІСЯЦІВ"
Код ЄДРПОУ: 43580570
IBAN: UA073005280000026006455080336
грн (uah) в АТ «ОТП БАНК»
Назначение платежа: Благодійний внесок на статутну діяльність

CHARITABLE ORGANIZATION "XII MONTHS PARK" ANIMALS' RESCUE CHARITABLE FUND"
Сode: 43580570
Account IBAN #: UA073005280000026006455080336
eur usd
Beneficiary’s bank: OTP BANK JSC
43 Zhylyanska Str., Kyiv, 01033
SWIFT code: OTPVUAUK
Payment purpose: Charity donation

Очень признателен и Искренне Ваш,
Михаил Пинчук
Владелец Парка XII Месяцев