Про вовка промовкаСерый сибирский волкканадскийчерныйволкРакша1. За певних погодних умов вовки можуть почути звуки на відстані 9 кілометрів в ліс і в 16 км на відкритій місцевості.
2. Найбільш ранні зображення вовків знайдені в печерах на півдні Європи -  їм вже більше 20000 років.
3. Вовка неможливо приручити і зробити сторожовим собакою, він боїться незнайомих людей і буде ховатися від них, а не гавкати.
4. Аутоімунне захворювання «вовчак» в буквальному розумінні означає «червоний вовк», тому що у вісімнадцятому столітті лікарі вважали, що хвороба розвивалася після укусу вовка.
5. Вовки розрізняють близько 200 мільйонів відтінків запаху, люди всього лише 5 млн. Вовче сімейство здатне відчути запах інших тварин на відстані в 1,5 кілометра .
6. Очі у вовчих малят завжди блакитні при народженні. Вони жовтіють тільки до восьми місяців.
7. Період вагітності вовчиці становить близько 65 днів. Вовчі цуценята народжуються глухими і сліпими, а важать всього півкілограма.
8. Вовки колись були найпоширенішими наземними хижаками, єдині місця, де вони не мешкали - пустелі і тропічні ліси.
9. Тиск зубів вовчої пащі , приблизно 300 кілограм на квадратний сантиметр (порівняно з 150 кг/см^2 у собаки).
10. Популяція північноамериканського сірого вовка в 1600- му році була 2 мільйони особин. Сьогодні їх залишилося в Північній Америці не більше 65 тисяч.
11. Голодний вовк може з'їсти 10 кілограмів м'яса за один раз, це як якби людина з'їла за один присід сотню гамбургерів .
12. Вовча зграя може складатися з двох -трьох особин, а може і в десять разів більше.
13. Вовки походять від стародавніх тварин, так званих «Mesocyon» , які жили близько 35 мільйонів років тому. Це було невелике тварина, схожа на собаку , з короткими ногами і довгим тулубом . Можливо , вони так само як вовки жили зграями.
14. Вовки можуть плавати на відстань до 13 кілометрів, допомагаючи собі при русі у воді невеликими перетинками між пальців.
15. У період з 1883 по 1918 роки тільки в одному американському штаті Монтана було вбито більше 80 тисяч вовків.
16. Адольф Гітлер (чиє ім'я означає «ведучий вовк») був зачарований вовками і іноді вимагав називати себе «Пан Вольф» або «диригент Вольф» в якості псевдоніма. «Ущелина вовка» ( Wolfsschlucht ) , «Вовче лігво» ( Wolfschanze ) і «Перевертень» ( Wehrwolf ) були у Гітлера кодовими іменами для різних військових штабів.
17. У 1600-х роках Ірландія називалася «Вовчої землею», тому що в той час там було дуже багато вовків. Полювання на вовка була найпопулярнішим видом спорту серед знаті, які використовували вовкодавів для визначення місця розташування вовка і його вбивства.
18. Біологи встановили , що вовки будуть реагувати на людей, що імітують вовче виття . Дивно, якби було по-іншому ...
19. У 1927 році французький поліцейський був засуджений за розстріл хлопчика, якого він уявив перевертнем. У тому ж році у Франції був убитий останній дикий вовк.
20. Коли європейці припливли до Північної Америки , вовк став серед них найбільш популярною здобиччю в полюванні на тварин за всю американську історію. Ці тварини були на межі зникнення на початку XX століття. Федерально уряд США навіть прийняв програму ліквідації вовків в західних штатах в 1915 році.
21. Жахливі вовки («canis dirus») - одні з представників доісторичних вовків, що жили в Північній Америці близько двох мільйонів років тому. Полювали вони в основному на видобуток таких розмірів, як мамонти.
22. Вовки можуть протягом хвилини -двох бігти зі швидкістю 32 км/год, а в моменти небезпеки або переслідування - до 56 км/год.
23. Помічено, що протягом дня вони бігають «риссю» (приблизно 8 км/год) і можуть на такій швидкості подорожувати протягом усього дня.
24. Найменші представники вовків живуть на Близькому Сході, де досягають маси не більше 30 кілограмів. Найбільші вовчі особини мешкають в Канаді, на Алясці, і в Росії, де вони набирають масу до 80 кілограм.
25. Вовки за допомогою виття зв'язуються з роз'єднаними членами своєї групи, щоб згуртуватися перед полюванням, або попередити суперників інших зграй, щоб трималися подалі від них. Самотні вовки виють, щоб залучити партнерів або просто тому, що вони одні. Насправді, вовче виття триває трохи більше 5 секунд, просто через луни здається , що звук більш тривалий.
26. Світловідбиваючий шар в очах вовка називають «tapetum lucidum», з латини перекладається як «яскравий гобелен», він світиться в темряві, а також сприяє нічному баченню у тварини.
27. Там де живуть вовки, часто водяться ворони, іноді звані «вовчими птахами». Ворони частина слідують слідом за зграями вовків, щоб доклевать залишки від полювання, а також використовують вовків як захист.
28. За свідченням Плінія Старшого, грецького вченого першого століття, вовчиця язиком натирає ясна цуценят, щоб полегшити біль при їх появі. 
29. У середні віки європейці використовували порошки на основі вовчої печінки , щоб полегшити біль при пологах.
30. Греки вірили , що якщо хтось з'їв м'ясо вовка , який вбиває ягнят, то він піддається високому ризику стати вампіром .
31. Індіанці черокі не полюють на вовків, тому що вони вважають, що брати убитих будуть мститися . А зброя, якою був убитий вовк, вважається "зіпсованою" .
32. Британський Король Едгард вводив для Уельсу спеціальний щорічний податок в 300 шкур , внаслідок чого валлійська популяція вовків була швидко знищена.
33. У 1500 році останній дикий вовк був убитий на території Англії , в 1700 в Ірландії , і в 1772 на Данській землі.
34. Німеччина стала першою країною, яка в 1934 році помістила популяцію вовків під природоохоронні закони. Під впливом Фрідріха Ніцше (род.1844 - ум.1900) і Освальда Шпенглера (рід 1880- ум.1936 ) суспільство переконалося, що природні хижаки значать набагато більше, ніж їх цінність після вбивства. До речі, в Німеччині всі дикі вовки були винищені до середини дев'ятнадцятого століття.
35. На відміну від інших тварин, вовки мають цілу низку відмітних мімічних рухів, які вони використовують для спілкування і підтримки відносин у зграї.
36. У японській мові слово вовк характеризується, як «великий бог».
37. Вовки були першими тваринами, які потрапили під охорону до списку закону про загрозу зникнення в березні 1973 році.
38. Знаменита поема Джона Мільтона «Lycidas» отримала свою назву від грецького lykideus . – вовченя.
39. У світі Гаррі Поттера був перевертень Ремус Люпин, ім'я якого безпосередньо пов'язане з латинським словом « lupus » , а от прізвище, швидше за все, сталася від Рема, засновника Риму, який був вигодуваний вовками.
40. Останній вовк у Йеллоустонському парку був убитий в 1926 році. У 1995 році людям вдалося відновити популяцію вовків і вже через десять років, приблизно 136 вовків бродять в парку.
41. В даний час існує близько 50 тисяч вовків у Канаді та на Алясці , 6500 в США. На європейському континенті, в Італії - менше 300, в Іспанії близько 2000, в Норвегії та Швеції - менше, ніж 80 . Є близько 700 вовків в Польщі, і 70 тисяч в Росії.Ще більше про вовка 

Это первое потомство нашей семьи африканских гиеновидных собак.

Родителями стали, самец Джаспер и самка Белла. Пара еще молодая и неопытная, поэтому в воспитании их потомства понадобилась помощь наших зоологов. Они практически стали крестными родителями малышей, проводя с ними целые сутки ухаживая за ними и выкармливая каждые 2-3 часа. В феврале малышам исполниться 2 месяца и мы уже можем смело познакомить наших посетителей с этим чудом природы в нашем зоопарке счастливых животных.

Уже сейчас готовится специальный вольер для них и совсем скоро все желающие смогут полюбоваться этими забавными созданиями.
«Мы все очень рады рождению щенков, которые в будущем смогут сыграть определенную роль в увеличении популяции гиеновидных собак» 

Вниманию средств массовой информации! 
Приглашаем Вас на пресс конференцию в Парк ХІІ месяцев, которая состоится

08.02.2017 в 12:00 по адресу: Киевская обл..Вышгородский район, Демидов, Вербовая, 79, Парк ХІІ Месяцев

12:00 Встреча у центрального входа в зоопарк
12:00-12:30 Экспозиция щенков. 
12:30 – 14:30 Интервью с главным ветеринаром Парка ХІІ Месяцев Аббасзаде Завош, интервью с ветеренаром, который непосредственно занимался уходом и вскармливанием щенков, Сергеем Сапон
14:30-16:00 проведение съемки щенков (согласно записи, количество ограничено)
16:00 - мини фуршет в ресторане замка, свободное посещение зоопарка 

По вопросам аккредитации просьба обращаться по телефону +38 066 173 69 62, по электронной почте zoo12_jl@ukr.net. Луценко Юлия, маркетинг директор Парк ХІІ месяцев

Аккредитация проводится до 16:00, 06.02.2017
В теле письма просим указать количество участников, фамилию и имя участников, должность, название СМИ, которое Вы представляете, а так же Ваш контактный телефон. Так же большая просьба сбросить несколько вопросов, которые вы бы хотели задать нашим представителям

Ще більше цікавого

x

Дорогі друзі,

Міцного здоров'я Вам та Вашим близьким!

На превеликий жаль, наш зоопарк опинився в стані близькому до трагічного, у зв'язку з війною.
Ми втратили всі джерела для існування, але ми не можемо урізати наші витрати нижче певного рівня, оскільки несемо відповідальність за те, щоб тварини були нагодовані та зігріті - зобов'язані підтримувати життя в нашому дітищі, мусимо вжити необхідних заходів та підготувати Парк до важкої зими.

Тут Ви побачите відео-звернення,де я звертаюсь до Вас як Директор Благодійного Фонду Парку XII Місяців з новинами про наш Парк та проханням про допомогу. Будь ласка послухайте, можливо, Ви зможете нам чимось допомогти. Це можна зробити через кнопку "Допомогти".

Або переказом коштів на рахунок нашого Фонду:

Картковий рахунок (Приват банк), номер картки 5169 3324 0784 1611 (тільки для переказів з інших карток Приват банку)

Реквізити для банківського переказу:
БО"БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПОРЯТУНКУ ТВАРИН ПАРКУ "ХІІ МІСЯЦІВ"
Код ЄДРПОУ: 43580570
IBAN: UA073005280000026006455080336
грн (uah)
Банк одержувача: АТ «ОТП БАНК»
Призначення платежу: Благодійний внесок на статутну діяльність

Our Paypal: 1@12.org.ua or our Banking info:
CHARITABLE ORGANIZATION "XII MONTHS PARK" ANIMALS' RESCUE CHARITABLE FUND"
Сode: 43580570
Account IBAN #: UA073005280000026006455080336
eur usd
Beneficiary’s bank: OTP BANK JSC
43 Zhylyanska Str., Kyiv, 01033
SWIFT code: OTPVUAUK
Payment purpose: Charity donation

Щиро вдячний,
Михайло Пінчук.
Власник Парку XII Місяців