Нам два роки! Свято в Парку ХІІ Місяців

Прес релізи

24.05.2017

На ці два дні парк щасливих тварин перетворився в новий континент дитинства. Тисячі відвідувачів прийшли, щоб особисто привітати жителів нашого містечка. Зустрічали маленьких і дорослих гостей веселими мильними бульбашками герої улюблених дитячих мультфільмів Свинка Пепа та чарівна Кітті, вони знайомили їх із заходами які відбуваються в парку та запрошували всіх зробити пам'ятне фото «З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ».
Скільки ж гостей до нас завітали! Кожен житель зоопарку отримав свої привітання і увагу від наших відвідувачів, а новонароджений шетландський поні отримав своє ім'я - Оскар.
На ці вихідні ми приготували нашим гостям безліч конкурсів із цінними призами, запальні танці і майстер класи, спортивні змагання. Ми побудували лего станцію, встановили тир для стрільби з лука, а ще ми запропонували діткам навчитись керувати справжньою яхтою в нашому басейні.

А для творчих дітей і дорослих ми створили величезний арт-простір, де кожен зміг навчиться малювати піском, розписувати вітражі або ж зліпити щось неймовірне із звичайного тіста.

А поки гості відпочивали і розважалися маленьке звірятко готувало торт! Який то день народження без частування і святкової дискотеки! 10 кг торт, більше ніж 2000 мафінів та 450 л соку ми від щирого серця подарували нашим гостям.
Свято вдалося на славу!

Ми вдячні всім партнерам, які допомогли створити це свято: Kiev Racing Yacht Club, Дитяча Планета, Парк Київська Русь, мережа фітнес клубів Sport Life, центр розвитку творчості "Островок", танцювально-хореографічний колектив "Пролісок", танцювальний колектив Dream Team.

Більше фото за посиланням нижче.
читати ще →
← всі новини

Ще більше цікавого

x

Дорогі друзі,

Міцного здоров'я Вам та Вашим близьким!

На превеликий жаль, наш зоопарк опинився в стані близькому до трагічного, у зв'язку з епідемією.
Ми втратили всі джерела для існування, але ми не можемо урізати наші витрати нижче певного рівня, оскільки несемо відповідальність за те, щоб тварини були нагодовані та зігріті - зобов'язані підтримувати життя в нашому дітищі.

Тут Ви побачите відео-звернення, де я звертаюсь до Вас як Директор Благодійного Фонду Парку XII Місяців. Будь ласка послухайте, можливо, Ви зможете нам чимось допомогти. Це можна зробити через кнопку "Допомогти тваринам".

Або переказом коштів на рахунок нашого Фонду:

Картковий рахунок (Приват банк), номер картки 5169 3324 0784 1611

Реквізити для банківського переказу:
БО"БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПОРЯТУНКУ ТВАРИН ПАРКУ "ХІІ МІСЯЦІВ"
Код ЄДРПОУ: 43580570
IBAN: UA073005280000026006455080336
грн (uah)
Банк одержувача: АТ «ОТП БАНК»
Призначення платежу: Благодійний внесок на статутну діяльність

CHARITABLE ORGANIZATION "XII MONTHS PARK" ANIMALS' RESCUE CHARITABLE FUND"
Сode: 43580570
Account IBAN #: UA073005280000026006455080336
eur usd
Beneficiary’s bank: OTP BANK JSC
43 Zhylyanska Str., Kyiv, 01033
SWIFT code: OTPVUAUK
Payment purpose: Charity donation

Щиро вдячний,
Михайло Пінчук.
Власник Парку XII Місяців