Нам два роки! Свято в Парку ХІІ Місяців

Прес релізи

24.05.2017

На ці два дні парк щасливих тварин перетворився в новий континент дитинства. Тисячі відвідувачів прийшли, щоб особисто привітати жителів нашого містечка. Зустрічали маленьких і дорослих гостей веселими мильними бульбашками герої улюблених дитячих мультфільмів Свинка Пепа та чарівна Кітті, вони знайомили їх із заходами які відбуваються в парку та запрошували всіх зробити пам'ятне фото «З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ».
Скільки ж гостей до нас завітали! Кожен житель зоопарку отримав свої привітання і увагу від наших відвідувачів, а новонароджений шетландський поні отримав своє ім'я - Оскар.
На ці вихідні ми приготували нашим гостям безліч конкурсів із цінними призами, запальні танці і майстер класи, спортивні змагання. Ми побудували лего станцію, встановили тир для стрільби з лука, а ще ми запропонували діткам навчитись керувати справжньою яхтою в нашому басейні.

А для творчих дітей і дорослих ми створили величезний арт-простір, де кожен зміг навчиться малювати піском, розписувати вітражі або ж зліпити щось неймовірне із звичайного тіста.

А поки гості відпочивали і розважалися маленьке звірятко готувало торт! Який то день народження без частування і святкової дискотеки! 10 кг торт, більше ніж 2000 мафінів та 450 л соку ми від щирого серця подарували нашим гостям.
Свято вдалося на славу!

Ми вдячні всім партнерам, які допомогли створити це свято: Kiev Racing Yacht Club, Дитяча Планета, Парк Київська Русь, мережа фітнес клубів Sport Life, центр розвитку творчості "Островок", танцювально-хореографічний колектив "Пролісок", танцювальний колектив Dream Team.

Більше фото за посиланням нижче.
читати ще →
← всі новини

Ще більше цікавого

x

Дорогі друзі,

Міцного здоров'я Вам та Вашим близьким!

На превеликий жаль, наш зоопарк опинився в стані близькому до трагічного, у зв'язку з війною.
Ми втратили всі джерела для існування, але ми не можемо урізати наші витрати нижче певного рівня, оскільки несемо відповідальність за те, щоб тварини були нагодовані та зігріті - зобов'язані підтримувати життя в нашому дітищі, мусимо вжити необхідних заходів та підготувати Парк до важкої зими.

Тут Ви побачите відео-звернення,де я звертаюсь до Вас як Директор Благодійного Фонду Парку XII Місяців з новинами про наш Парк та проханням про допомогу. Будь ласка послухайте, можливо, Ви зможете нам чимось допомогти. Це можна зробити через кнопку "Допомогти".

Або переказом коштів на рахунок нашого Фонду:

Картковий рахунок (Приват банк), номер картки 5169 3324 0784 1611 (тільки для переказів з інших карток Приват банку)

Реквізити для банківського переказу:
БО"БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПОРЯТУНКУ ТВАРИН ПАРКУ "ХІІ МІСЯЦІВ"
Код ЄДРПОУ: 43580570
IBAN: UA073005280000026006455080336
грн (uah)
Банк одержувача: АТ «ОТП БАНК»
Призначення платежу: Благодійний внесок на статутну діяльність

Our Paypal: 1@12.org.ua or our Banking info:
CHARITABLE ORGANIZATION "XII MONTHS PARK" ANIMALS' RESCUE CHARITABLE FUND"
Сode: 43580570
Account IBAN #: UA073005280000026006455080336
eur usd
Beneficiary’s bank: OTP BANK JSC
43 Zhylyanska Str., Kyiv, 01033
SWIFT code: OTPVUAUK
Payment purpose: Charity donation

Щиро вдячний,
Михайло Пінчук.
Власник Парку XII Місяців