Нам два роки! Свято в Парку ХІІ Місяців

Прес релізи

24.05.2017

На ці два дні парк щасливих тварин перетворився в новий континент дитинства. Тисячі відвідувачів прийшли, щоб особисто привітати жителів нашого містечка. Зустрічали маленьких і дорослих гостей веселими мильними бульбашками герої улюблених дитячих мультфільмів Свинка Пепа та чарівна Кітті, вони знайомили їх із заходами які відбуваються в парку та запрошували всіх зробити пам'ятне фото «З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ».
Скільки ж гостей до нас завітали! Кожен житель зоопарку отримав свої привітання і увагу від наших відвідувачів, а новонароджений шетландський поні отримав своє ім'я - Оскар.
На ці вихідні ми приготували нашим гостям безліч конкурсів із цінними призами, запальні танці і майстер класи, спортивні змагання. Ми побудували лего станцію, встановили тир для стрільби з лука, а ще ми запропонували діткам навчитись керувати справжньою яхтою в нашому басейні.

А для творчих дітей і дорослих ми створили величезний арт-простір, де кожен зміг навчиться малювати піском, розписувати вітражі або ж зліпити щось неймовірне із звичайного тіста.

А поки гості відпочивали і розважалися маленьке звірятко готувало торт! Який то день народження без частування і святкової дискотеки! 10 кг торт, більше ніж 2000 мафінів та 450 л соку ми від щирого серця подарували нашим гостям.
Свято вдалося на славу!

Ми вдячні всім партнерам, які допомогли створити це свято: Kiev Racing Yacht Club, Дитяча Планета, Парк Київська Русь, мережа фітнес клубів Sport Life, центр розвитку творчості "Островок", танцювально-хореографічний колектив "Пролісок", танцювальний колектив Dream Team.

Більше фото за посиланням нижче.
читати ще →
← всі новини

Ще більше цікавого

x

Дорогие друзья

с началом лета Вас всех, крепкого здоровья и любви Ваших близких!

К огромному несчастью, наш зоопарк оказался в состоянии близком к трагическому в связи с эпидемией. Мы совершенно утратили источники к существованию, не в состоянии урезать наши расходы ниже определённой степени, несём ответственность за то, чтобы животные были накормлены и согреты - обязаны поддерживать жизнь в нашем детище.

Здесь полное видеообращение где я говорю как Директор Благотворительного Фонда Парка XII Месяцев. Пожалуйста послушайте - возможно, Вы сможете нам чем-то помочь. Это можно сделать через кнопку "Допомогти Тваринам"

Или переводом средств на счет нашего Фонда:

Карточный счет (Приват банк), номер карточки 5169 3324 0784 1611

Реквизиты для банковского перевода:
БО"БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПОРЯТУНКУ ТВАРИН ПАРКУ "ХІІ МІСЯЦІВ"
Код ЄДРПОУ: 43580570
IBAN: UA073005280000026006455080336
грн (uah) в АТ «ОТП БАНК»
Назначение платежа: Благодійний внесок на статутну діяльність

CHARITABLE ORGANIZATION "XII MONTHS PARK" ANIMALS' RESCUE CHARITABLE FUND"
Сode: 43580570
Account IBAN #: UA073005280000026006455080336
eur usd
Beneficiary’s bank: OTP BANK JSC
43 Zhylyanska Str., Kyiv, 01033
SWIFT code: OTPVUAUK
Payment purpose: Charity donation

Очень признателен и Искренне Ваш,
Михаил Пинчук
Владелец Парка XII Месяцев