СМУГАСТИЙ ДЕНЬ

Прес релізи

26.07.2018

 

Тигре! Тигре! Ти у ніч

Сяєш  з нетрів навсібіч.

Сили грізної взірець,

Хто безсмертний твій творець?

 The Tyger. William Blake. (переклад  Віктора Марача)

 

 

 

29-ого липня в усьому світі відзначається Міжнародний день тигра. Це свято не має величезною історією і культурою, але воно сприяє успішному збереженню тигра як хижої тварини, тому запрошуємо Вас знайти час і вітальні слова для наших тигрів - бенгальського бакитноокого Шерхана та, ще зовсім юної, красуні Шуши.
Дикі кішки завжди привертали до себе увагу широкої публіки. Незважаючи на те, що ці тварини досить небезпечні, адже є природженими хижаками, вони ще й шалено привабливі. Леопард, пантера, гепард, ягуар, «король звірів» лев – усі дикі представники сімейства котячих викликають непідробне захоплення у кожного спостерігача їх неквапливої, м’якої ходи та непідкорного характеру. В честь одного з таких «мурчиків» заснували свято – Міжнародний день тигра.
Ініціаторами створення Міжнародного дня тигра виступили держави-учасники тематичного форуму. Ними, до речі, є лише ті країни, на територіях яких дикі тигри все ще зустрічаються у дикій природі. В ході численних дискусій були підписані певні документи, дотримання правил котрих здатне вплинути на процес збереження і збільшення чисельності популяції тигрів. Було поставлене завдання досягти максимально позитивних результатів вже до 2022 року.

Цікаві факти про тигрів

Величні дикі тигри мають ряд відмінностей від своїх домашніх побратимів, а також дивовижних особливостей, які змушують людей по-новому поглянути на цей вид тварин.

  • У сутінках тигри бачать просто чудово. А в темряві зір тигра 6 разів кращий за людський!
  • Очі тигра мають круглі зіниці, на відміну від домашніх кішок, у яких зіниці у формі щілини. Це пов’язано з тим, що домашні кішки полюють вночі, а тигри – в сутінках – вранці та увечері.
  • Джерелом інформації про собі подібних для тигра служить… сеча. Саме ця рідина, що є продуктом переробки їжі та води, повідомляє «котам» про такі факти, як вік, стать, та репродуктивну готовність іншої особини. За допомогою власної сечі тигр зазначає межі свєї території – для цього він мітить нею дерева та кущі. До речі, запах тигрової сечі не дуже відштовхуючий, нагадує аромат олії після смаження попкорну.
  • Тигри-самці – справжні «джентльмени»! Їм навіть на думку не спадає першому налетіти на вбиту під час полювання здобич, якщо на обід чекають самиці чи дитинчата.
  • Смугастим тигр залишається навіть в тому випадку, якщо його поголити налисо. Візерунки ніби відбиваються на шкірі тварини. Ще один цікавий факт, що стосується тигрячих смужок: ті, що розташовані на лобі, дуже нагадують за формою китайський ієрогліф «короля».

Тигри – дивовижні тварини. Вони здатні обдурити жертву, наслідуючи голосам інших мешканців лісу та савани. Вони можуть відтворювати потомство з іншими дикими великими кішками.← всі новини

Ще більше цікавого

x

Дорогі друзі,

Міцного здоров'я Вам та Вашим близьким!

На превеликий жаль, наш зоопарк опинився в стані близькому до трагічного, у зв'язку з війною.
Ми втратили всі джерела для існування, але ми не можемо урізати наші витрати нижче певного рівня, оскільки несемо відповідальність за те, щоб тварини були нагодовані та зігріті - зобов'язані підтримувати життя в нашому дітищі, мусимо вжити необхідних заходів та підготувати Парк до важкої зими.

Тут Ви побачите відео-звернення,де я звертаюсь до Вас як Директор Благодійного Фонду Парку XII Місяців з новинами про наш Парк та проханням про допомогу. Будь ласка послухайте, можливо, Ви зможете нам чимось допомогти. Це можна зробити через кнопку "Допомогти".

Або переказом коштів на рахунок нашого Фонду:

Картковий рахунок (Приват банк), номер картки 5169 3324 0784 1611 (тільки для переказів з інших карток Приват банку)

Реквізити для банківського переказу:
БО"БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПОРЯТУНКУ ТВАРИН ПАРКУ "ХІІ МІСЯЦІВ"
Код ЄДРПОУ: 43580570
IBAN: UA073005280000026006455080336
грн (uah)
Банк одержувача: АТ «ОТП БАНК»
Призначення платежу: Благодійний внесок на статутну діяльність

Our Paypal: 1@12.org.ua or our Banking info:
CHARITABLE ORGANIZATION "XII MONTHS PARK" ANIMALS' RESCUE CHARITABLE FUND"
Сode: 43580570
Account IBAN #: UA073005280000026006455080336
eur usd
Beneficiary’s bank: OTP BANK JSC
43 Zhylyanska Str., Kyiv, 01033
SWIFT code: OTPVUAUK
Payment purpose: Charity donation

Щиро вдячний,
Михайло Пінчук.
Власник Парку XII Місяців