СМУГАСТИЙ ДЕНЬ

Прес релізи

26.07.2018

 

Тигре! Тигре! Ти у ніч

Сяєш  з нетрів навсібіч.

Сили грізної взірець,

Хто безсмертний твій творець?

 The Tyger. William Blake. (переклад  Віктора Марача)

 

 

 

29-ого липня в усьому світі відзначається Міжнародний день тигра. Це свято не має величезною історією і культурою, але воно сприяє успішному збереженню тигра як хижої тварини, тому запрошуємо Вас знайти час і вітальні слова для наших тигрів - бенгальського бакитноокого Шерхана та, ще зовсім юної, красуні Шуши.
Дикі кішки завжди привертали до себе увагу широкої публіки. Незважаючи на те, що ці тварини досить небезпечні, адже є природженими хижаками, вони ще й шалено привабливі. Леопард, пантера, гепард, ягуар, «король звірів» лев – усі дикі представники сімейства котячих викликають непідробне захоплення у кожного спостерігача їх неквапливої, м’якої ходи та непідкорного характеру. В честь одного з таких «мурчиків» заснували свято – Міжнародний день тигра.
Ініціаторами створення Міжнародного дня тигра виступили держави-учасники тематичного форуму. Ними, до речі, є лише ті країни, на територіях яких дикі тигри все ще зустрічаються у дикій природі. В ході численних дискусій були підписані певні документи, дотримання правил котрих здатне вплинути на процес збереження і збільшення чисельності популяції тигрів. Було поставлене завдання досягти максимально позитивних результатів вже до 2022 року.

Цікаві факти про тигрів

Величні дикі тигри мають ряд відмінностей від своїх домашніх побратимів, а також дивовижних особливостей, які змушують людей по-новому поглянути на цей вид тварин.

  • У сутінках тигри бачать просто чудово. А в темряві зір тигра 6 разів кращий за людський!
  • Очі тигра мають круглі зіниці, на відміну від домашніх кішок, у яких зіниці у формі щілини. Це пов’язано з тим, що домашні кішки полюють вночі, а тигри – в сутінках – вранці та увечері.
  • Джерелом інформації про собі подібних для тигра служить… сеча. Саме ця рідина, що є продуктом переробки їжі та води, повідомляє «котам» про такі факти, як вік, стать, та репродуктивну готовність іншої особини. За допомогою власної сечі тигр зазначає межі свєї території – для цього він мітить нею дерева та кущі. До речі, запах тигрової сечі не дуже відштовхуючий, нагадує аромат олії після смаження попкорну.
  • Тигри-самці – справжні «джентльмени»! Їм навіть на думку не спадає першому налетіти на вбиту під час полювання здобич, якщо на обід чекають самиці чи дитинчата.
  • Смугастим тигр залишається навіть в тому випадку, якщо його поголити налисо. Візерунки ніби відбиваються на шкірі тварини. Ще один цікавий факт, що стосується тигрячих смужок: ті, що розташовані на лобі, дуже нагадують за формою китайський ієрогліф «короля».

Тигри – дивовижні тварини. Вони здатні обдурити жертву, наслідуючи голосам інших мешканців лісу та савани. Вони можуть відтворювати потомство з іншими дикими великими кішками.← всі новини

Ще більше цікавого

x

Дорогі друзі,

Міцного здоров'я Вам та Вашим близьким!

На превеликий жаль, наш зоопарк опинився в стані близькому до трагічного, у зв'язку з епідемією.
Ми втратили всі джерела для існування, але ми не можемо урізати наші витрати нижче певного рівня, оскільки несемо відповідальність за те, щоб тварини були нагодовані та зігріті - зобов'язані підтримувати життя в нашому дітищі.

Тут Ви побачите відео-звернення, де я звертаюсь до Вас як Директор Благодійного Фонду Парку XII Місяців. Будь ласка послухайте, можливо, Ви зможете нам чимось допомогти. Це можна зробити через кнопку "Допомогти тваринам".

Або переказом коштів на рахунок нашого Фонду:

Картковий рахунок (Приват банк), номер картки 5169 3324 0784 1611

Реквізити для банківського переказу:
БО"БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПОРЯТУНКУ ТВАРИН ПАРКУ "ХІІ МІСЯЦІВ"
Код ЄДРПОУ: 43580570
IBAN: UA073005280000026006455080336
грн (uah)
Банк одержувача: АТ «ОТП БАНК»
Призначення платежу: Благодійний внесок на статутну діяльність

CHARITABLE ORGANIZATION "XII MONTHS PARK" ANIMALS' RESCUE CHARITABLE FUND"
Сode: 43580570
Account IBAN #: UA073005280000026006455080336
eur usd
Beneficiary’s bank: OTP BANK JSC
43 Zhylyanska Str., Kyiv, 01033
SWIFT code: OTPVUAUK
Payment purpose: Charity donation

Щиро вдячний,
Михайло Пінчук.
Власник Парку XII Місяців