Запрошуємо до Країни гарбузії - свято осені!

Прес релізи

11.09.2017

Легкий вітерець несе срібні нитки павутини. Повітря напоєне пахощами айстр, чорнобривців, жоржин ... Сонце вже не таке спекотне, як влітку: воно лише ніжно торкається обличчя, ласкавою посмішкою осяює будинки, дороги, пейзажі, вже не так рано виринає з-за неозорого обрію і квапливо поспішає увечері спати .  Саме так поетично до нашого парку приходить Осінь.

В цьому році ми запрошуємо Вас до Країни Гарбузії.

 

 

На Вас чекають:

СЕЛИЩЕ ПАНА ГАРБУЗА І ЙОГО РОДИЧІВ

Більше ніж 1000 гарбузів перетворяться на чарівну Країну Гарбузію. В селищі ви побачите будиночки, стіни яких зібрані з різнокольорових гарбузів. У такі будиночки можна увійти і посидіти на імпровізованих меблях із сіна, а можна прямо на галявині вибрати вподобаний Вами гарбуз. 

А ще Ви зможете познайомитись майже з усіма РОДИЧАМИ ГАРБУЗОВИМИ, на пізнавальному городі-лабиринті

БАСЕЙН ІЗ СІНА

Вчені з Англії, які навідали нас минулого року і потрапили на наше свято осені підрахували, що об‘єм нашого сінного басейну склав 180 м.куб., а якщо б ми захотіли наповнити його водою, то нам би знадобилось 180 000 л води.

ВИ УЯВЛЯЄТЕ СОБІ ЦЕ? НІ? ПРИХОДЬТЕ І ПОДИВІТЬСЯ!


АЛЕЯ КОЛЬОРОВЕ НЕБО

Осінь це пора року, коли природа вдягається найяскравіше і ми вирішили підтримати її в цьому, тому створимо КОЛЬОРОВЕ НЕБО, під яким Ви обов'язково опинитесь завітавши до нашого парку.

 

КУЛІНАРНІ МАЙСТЕР КЛАСИ 

Майстри кулінарних справ ресторану LUDWIG KING допоможуть Вам пізнати таємниці приготування осінніх десертів та пряників!

Ви навчитесь робити прості десерти з гарбузів, а також виготовляти традиційні осінні пряники. І звісно ж, всі Ваші роботи - тільки Ваші – Ви можете самі їх з'їсти або ж пригостити своїх друзів!


ГАРНИЙ НАСТРІЙ СТВОРЯТЬ

Компанія аніматорів "ВЕСЕЛІ ОВОЧІ", творчі майстер класи, танцювальний біт, аквагрим та махенді, польоти на батуті, ляльковий театр для маленьких відвідуівачів та багато іншого.

Свято відбудеться 23-24 вересня 2017 р. Початок об 11:00.← всі новини

Ще більше цікавого

x

Дорогие друзья

с началом лета Вас всех, крепкого здоровья и любви Ваших близких!

К огромному несчастью, наш зоопарк оказался в состоянии близком к трагическому в связи с эпидемией. Мы совершенно утратили источники к существованию, не в состоянии урезать наши расходы ниже определённой степени, несём ответственность за то, чтобы животные были накормлены и согреты - обязаны поддерживать жизнь в нашем детище.

Здесь полное видеообращение где я говорю как Директор Благотворительного Фонда Парка XII Месяцев. Пожалуйста послушайте - возможно, Вы сможете нам чем-то помочь. Это можно сделать через кнопку "Допомогти Тваринам"

Или переводом средств на счет нашего Фонда:

Карточный счет (Приват банк), номер карточки 5169 3324 0784 1611

Реквизиты для банковского перевода:
БО"БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПОРЯТУНКУ ТВАРИН ПАРКУ "ХІІ МІСЯЦІВ"
Код ЄДРПОУ: 43580570
IBAN: UA073005280000026006455080336
грн (uah) в АТ «ОТП БАНК»
Назначение платежа: Благодійний внесок на статутну діяльність

CHARITABLE ORGANIZATION "XII MONTHS PARK" ANIMALS' RESCUE CHARITABLE FUND"
Сode: 43580570
Account IBAN #: UA073005280000026006455080336
eur usd
Beneficiary’s bank: OTP BANK JSC
43 Zhylyanska Str., Kyiv, 01033
SWIFT code: OTPVUAUK
Payment purpose: Charity donation

Очень признателен и Искренне Ваш,
Михаил Пинчук
Владелец Парка XII Месяцев