Візьми на згадкуУ перекладі з французької сувенір означає «спогад». Ми хочемо, щоб час, проведений у нас у гостях, запам'ятався вам надовго, а покупка стала теплим нагадуванням про позитивні емоції від спілкування з тваринами.Магазин сувенірів "Дівчинка та Вовк"У магазині можна придбати і порадувати рідних і близьких пам'ятними подарунками. А таких тут знайдеться для кожного і дуже оригінальні.

Для друзів і колег є різноманітні сувеніри: футболки, кружки, магніти, унікальні монети зоопарку, блокноти, рушники та м'які ковдри  із зображенням тварин та логотипом зоопарку. А можливо, Вас зацікавлять роботи українских майстрів: дитячі меблі, посуд, подушки та одяг.

Для дітей Ви знайдете пізнавальні та цікаві іграшки, розвиваючі ігри які допоможуть Вашій дитині пізнавати світ, а зображення мешканців Парку ХІІ Місяців будуть нагадувати про пригоди у нашому парку. 

Ласкаво просимо!


Великі і маленькі пухнасті копії наших мешканців

Одяг із зображеннями тварин на будь-який смак!

Розвиваючі ігри для дітей "У світі тварин"

Авторська дитяча книжка про надзвичайну мандрівку нашої знайомої дівчинки Ані в Парку ХІІ Місяців

Щотижневики, рушники, ковдри

Чашки, портмоне, обкладинки для документів

Чудові магніти та еко фігурки наших тварин 

Наші папуги Прапор і Доктор запрошують Вас!

Наші фотомоделі із радісттю будуть позувати для Вас, створять хороший настрій, адже вони зовсім ручні. І кожного разу, коли ви поглянете на своє фото, посмішка обов'язково з'явиться на Вашому обличчі.

Кімната користується широкою популярнiстю у вiдвiдувачiв і рада прийняти кожного бажаючого з 10:00 до 17:00, крiм понедiлка та вiвторка.

На згадку про вiдвiдування зоопарку, у фото-вольерi можна замовити фото-магнiт або фотографiю з собою, вашою дитиною, або всiєю родиною


Фото на згадку про зоопарк

Рада

Робочі моменти

Добрі друзі

ПрапорУвага! Новинка!

Візьми на згадку. Увага! Новинка!

В цьому році у нашому магазині з’явилась чудова, дитяча книжка про надзвичайну мандрівку нашої знайомої дівчинки Ані в Парку ХІІ Місяців. Всі герої цієї книжки – реальні мешканці нашого зоопарку зі своїми почуттями і характером. Це авторська історія про те, що може відбуватись в парку щасливих тварин, коли дорослих там немає.

Ми створили цю книжку з думкою про наших найменших відвідувачів і ми впевнені, що такий подарунок сподобається Вашій малечі!

Запитуйте книжку «Приключения Ани в Парке Счастливых Животных» в магазині «Дівчинка та Вовк»!

Ще більше цікавого

x

Дорогие друзья

с началом лета Вас всех, крепкого здоровья и любви Ваших близких!

К огромному несчастью, наш зоопарк оказался в состоянии близком к трагическому в связи с эпидемией. Мы совершенно утратили источники к существованию, не в состоянии урезать наши расходы ниже определённой степени, несём ответственность за то, чтобы животные были накормлены и согреты - обязаны поддерживать жизнь в нашем детище.

Здесь полное видеообращение где я говорю как Директор Благотворительного Фонда Парка XII Месяцев. Пожалуйста послушайте - возможно, Вы сможете нам чем-то помочь. Это можно сделать через кнопку "Допомогти Тваринам"

Или переводом средств на счет нашего Фонда:

Карточный счет (Приват банк), номер карточки 5169 3324 0784 1611

Реквизиты для банковского перевода:
БО"БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПОРЯТУНКУ ТВАРИН ПАРКУ "ХІІ МІСЯЦІВ"
Код ЄДРПОУ: 43580570
IBAN: UA073005280000026006455080336
грн (uah) в АТ «ОТП БАНК»
Назначение платежа: Благодійний внесок на статутну діяльність

CHARITABLE ORGANIZATION "XII MONTHS PARK" ANIMALS' RESCUE CHARITABLE FUND"
Сode: 43580570
Account IBAN #: UA073005280000026006455080336
eur usd
Beneficiary’s bank: OTP BANK JSC
43 Zhylyanska Str., Kyiv, 01033
SWIFT code: OTPVUAUK
Payment purpose: Charity donation

Очень признателен и Искренне Ваш,
Михаил Пинчук
Владелец Парка XII Месяцев