Бінтуронг

← повернутися до списку тварин


Загальні факти

Класифікація: Ссавці (Mammalia) Хижі, або Хижаки (Carnivora)

Континент: Азія

Ареал: джунглі

Місце проживання: дика тварина

Охоронний статус: уразливий

Вид: Бінтуронг (лат.Arctictis binturong, англ.Binturong).

Довжина: від 61 до 96 см.

Довжина хвоста: до 95-96 см.

Вага: від 9 до 14 кг, в окремих випадках сягає і 20 кг.

 

Бінтуронг - привид джунглів

Бінтуронг мешкає в лісах. За допомогою своїх гострих пазурів і чіпкого хвоста він повільно, але впевнено пересувається по деревах. Попри вдавану незграбність, це досить спритний звір. У деяких регіонах бінтуронгів вирощують як домашніх тварин, оскільки вони довірливі звірі, яких легко приручити. Завдяки своєму достатньо широкому ареалу проживання бінтуронги не належать до тварин, що знаходяться під загрозою вимирання. Але наша пара звірів – єдині бінтуронгі в Україні!

Каокео

деколи меланхолійний, у інший час - дуже допитливий та рухливий, проте Каокео все одно трохи лінивий та неповороткий самець. Народився 22 травня 2012 року.

Паттая

народилася 15 липня 2012року, справжня господиня, добродушна, спритна, вона дуже лагідна і спокійна, справжня леді. Граційна на деревах та не дуже вправна на землі.

Улюблені сімейні страви:

Основний раціон – фрукти й рослинна їжа. Неосновний – комахи, жаби, птахи, риба.

Улюблені розваги

Полазити по деревах, побігати по землі, поплавати і попірнати. Загалом, бінтуронг може отримати задоволення від усього, що робить.

 

А чи знаете ви?

1. Парфумери усього світу використовують "пахощі" залоз бінтуронга задля надання стійкості різноманітним ароматам. До речі, вони дуже приємні - нагадують запах смаженого поп-корну.

2.  Тваринка використовує свій хвіст у якості п'ятої лапи - він міцно тримається нею за вашу руку під час прогулянки.

3. Задоволений бінтуронг вміє мелодійно муркотіти.

4. Цей хижак з однаковим успіхом полює як на землі, так і в кронах дерев. Крім того, бінтуронг нерідко ловить рибу в стрімких водах річок.

5. Через неквапливість бінтуронга і за його обережну ходу цю тварину стали називати „куничним ведмедем".


Про що говорять легенди:

Бінтуронг – це котоподібний ведмідь, якого називають привидом джунглів. Цей незграбний, кошлатий чорний звір дуже відрізняється від інших вiвер. У нього довгий, кошлатий хвіст, яким зручно хапатися. Таких самих рис немає в жодного іншого виду вівер. Відрізняється він від них і тим, що ніколи не стрибає по деревах, а повільно пересувається з гілки на гілку, використовуючи хвіст, як додаткову опору. Пересуваючись, бінтуронг час від часу видає низьке рохкання. Один з найвідоміших бінтуронгів на ім’я Люссьє живе в зоопарку Цинциннаті. Зоопарк здає її в оренду на різні спортивні заходи для бейсбольної команди університету Цинциннаті Bearcats. Крім того, Люссьє знімалася в 9 фільмах і півсотні шоу – вона найвідоміша вівера в світі. Сподіваємося, у наших бінтуронгів фільмографія буде не менш переконливою.

Ще більше цікавого

x

Дорогие друзья

с началом лета Вас всех, крепкого здоровья и любви Ваших близких!

К огромному несчастью, наш зоопарк оказался в состоянии близком к трагическому в связи с эпидемией. Мы совершенно утратили источники к существованию, не в состоянии урезать наши расходы ниже определённой степени, несём ответственность за то, чтобы животные были накормлены и согреты - обязаны поддерживать жизнь в нашем детище.

Здесь полное видеообращение где я говорю как Директор Благотворительного Фонда Парка XII Месяцев. Пожалуйста послушайте - возможно, Вы сможете нам чем-то помочь. Это можно сделать через кнопку "Допомогти Тваринам"

Или переводом средств на счет нашего Фонда:

Карточный счет (Приват банк), номер карточки 5169 3324 0784 1611

Реквизиты для банковского перевода:
БО"БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПОРЯТУНКУ ТВАРИН ПАРКУ "ХІІ МІСЯЦІВ"
Код ЄДРПОУ: 43580570
IBAN: UA073005280000026006455080336
грн (uah) в АТ «ОТП БАНК»
Назначение платежа: Благодійний внесок на статутну діяльність

CHARITABLE ORGANIZATION "XII MONTHS PARK" ANIMALS' RESCUE CHARITABLE FUND"
Сode: 43580570
Account IBAN #: UA073005280000026006455080336
eur usd
Beneficiary’s bank: OTP BANK JSC
43 Zhylyanska Str., Kyiv, 01033
SWIFT code: OTPVUAUK
Payment purpose: Charity donation

Очень признателен и Искренне Ваш,
Михаил Пинчук
Владелец Парка XII Месяцев