Арктичний вовк

← повернутися до списку тварин


Вук і Вука

завжди поруч завжди разом

Так добре іноді погрітеся на сонечку!

Пронизливий погляд.

Вука

мила і щира

Загальні факти

Класифікація: Ссавці (Mammalia) Хижі, або Хижаки (Carnivora)

Континент: Арктика

Ареал: тундра

Місце проживання: дика тварина

Охоронний статус: найменший ризик

Вид: вовк арктичний.(Лат. Canis lupus arctos.Англ. Arctic wolf (Melville Island wolf).

Довжина тіла разом з хвостом: варіюється від 90 до 180 см

Висота в холці: 63 – 79 см.

Вага: близько 45 кг, дорослі самці важать до 80 кг.

 

Арктичний красень - повелитель зими

Вук и Вука приїхали до нашого парку щасливих тварин з чеського Оломоуца, де  цими тваринами займаються на високому рівні. Цікаво було спостерігати, коли під час годівлі, із різних сторін вони десятками стікаються білою річкою і утворюють ніби білий килим із крапками блискучих очей.

Полярний вовк добре пристосувався до життя в Арктиці: він може роками жити при мінусовій температурі, місяцями не бачити сонячного світла і тижнями залишатися без їжі. 

Вук

Народився цей красень 22 квітня 2012 р. Товариський, компанійський і грайливий звір. Він пронизує людину поглядом розумних очей. Вук володар приголомшливої стійкость і сили, що дозволяє йому захищати свою Вуку. Він швидкий, спритний і дотепний, уміє навіть перехитрити наших наглядачів.

Вука

Народилася Вука 4 травня 2015 р. Рухлива, грайлива і спритна, але в той же час, може бути спокійною і розважливою. Вона завжди попереджає і дає зрозуміти, якщо щось не по ній. Для цього у неї є цілий арсенал жестів і міміки: починаючи від погляду, положенням вух і хвоста і закінчуючи грізним гарчанням. Анатомічно ідеально складена: жодного натяку на розтягнутість або на надмірну компактність. Дивишся на неї і милуєшся.

Улюблені сімейні страви:

Зайці та лемінги. Якщо вовк у зграї, йому може перепасти частина північного оленя або вівцебика. Утім, така здобич рідко заходить на вовчу територію.

Улюблені розваги:

Вовка хлібом не годуй – дай із ким-небудь погратися. Але вовки – горді звірі і не нав'язуються, якщо не бачать аналогічного бажання у відповідь.

А чи знаєте Ви?

 1. Тільки кожне десяте полювання зграї буває успішним. Іноді вовки протягом багатьох днів залишаються без їжі, однак потім з'їдають до 10 кг м'яса за один раз. В Арктиці так мало їжі, що вовк, наприклад, з'їдає полярного зайця зі шкірою, вовною й кістками.

2. Вовки здатні на сильну емоційну прив'язаність, моногамні й вибирають пару на все життя. Вовки – ідеальні сім'янини, тому зображення пари вовків вважається символом міцного кохання та щасливого сімейного життя.

3. Часто один або два молодих вовки доглядають за вовченятами, коли їхня мати йде на полювання.

4. Виттям полярні вовки сповіщають інші зграї про свою присутність, таким чином позначаючи свою територію й намагаючись уникнути зустрічі, що привела б до сутички.

 

Про що говорять легенди.

Один з найкрасивіших видів – арктичні вовки. Колись ескімоси Америки, щоб дізнатися, чи вдалим буде полювання і яка кількість оленів карібу, слухали виття білих вовків.

А от у Європі це виття стало синонімом небезпеки і наганяло страх. Поява біля людських осель білого вовка (прибульця зі світу Темряви, інакше кажучи, з Півночі), в Скандинавії, а згодом і в США стала ознакою приходу вампіра. Згадайте хоча б «Дракулу Брема Стокера». Насправді це був лише північний підвид звичайного сірого вовка, який в пошуках здобичі міг заблукати в більш південні райони, де мав вигляд у буквальному сенсі «білої ворони».

Ще більше цікавого

x

Дорогі друзі,

Міцного здоров'я Вам та Вашим близьким!

На превеликий жаль, наш зоопарк опинився в стані близькому до трагічного, у зв'язку з війною.
Ми втратили всі джерела для існування, але ми не можемо урізати наші витрати нижче певного рівня, оскільки несемо відповідальність за те, щоб тварини були нагодовані та зігріті - зобов'язані підтримувати життя в нашому дітищі, мусимо вжити необхідних заходів та підготувати Парк до важкої зими.

Тут Ви побачите відео-звернення,де я звертаюсь до Вас як Директор Благодійного Фонду Парку XII Місяців з новинами про наш Парк та проханням про допомогу. Будь ласка послухайте, можливо, Ви зможете нам чимось допомогти. Це можна зробити через кнопку "Допомогти".

Або переказом коштів на рахунок нашого Фонду:

Картковий рахунок (Приват банк), номер картки 5169 3324 0784 1611 (тільки для переказів з інших карток Приват банку)

Реквізити для банківського переказу:
БО"БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПОРЯТУНКУ ТВАРИН ПАРКУ "ХІІ МІСЯЦІВ"
Код ЄДРПОУ: 43580570
IBAN: UA073005280000026006455080336
грн (uah)
Банк одержувача: АТ «ОТП БАНК»
Призначення платежу: Благодійний внесок на статутну діяльність

Our Paypal: 1@12.org.ua or our Banking info:
CHARITABLE ORGANIZATION "XII MONTHS PARK" ANIMALS' RESCUE CHARITABLE FUND"
Сode: 43580570
Account IBAN #: UA073005280000026006455080336
eur usd
Beneficiary’s bank: OTP BANK JSC
43 Zhylyanska Str., Kyiv, 01033
SWIFT code: OTPVUAUK
Payment purpose: Charity donation

Щиро вдячний,
Михайло Пінчук.
Власник Парку XII Місяців