Білий лев

← повернутися до списку тварин


Я - Сінгха

я наймолодший у нашій сім'ї

Привіт, мене звуть Аіша

Я маю гіпнотичний погляд

Подружня пара Людвіг та Іванна

Разом з 2015 року

А чи знаєте ви, що я найбільше полюбляю?

Я - Іванна

Я вже двічи була матусею чудових хлопчиків

Загальні факти

Класифікація: Ссавці (Mammalia) Хижі, або Хижаки (Carnivora)

Континент: Африка

Ареал: рівнини

Місце проживання: дика тварина

Охоронний статус: уразливий

Вид: Лев бiлий. (Лат. Panthera leo krugeri var.аlba.) (Англ. White Transvaal lion.)

Довжина тіла самця: 190-210 см

Зріст самця: 85 – 120 см,

Вага самця: 180-250 кг

 

Зустрічайте нашу велику сім'ю білих левів

Людвіг

Наш величний, але ледачий красень народився 16 серпня 2011 року. Цей хижак знає про свою унікальність і винятковість, він звик до загальної уваги й радо дозволяє милуватися собою та захоплюватися.

Іванна

Старша самка - спокійна, стримана і горда. Не дуже любить оприлюднювати свій вік, але ми все ж таки повідаємо Вам, що народилася вона 20 листопада 2011 р. Іванна вже двічі пізнала радість материнства, подарувавши нам спочатку трьох, а потім, через рік, ще п’ятьох левенят-хлопчиків. Справжня мати захисників.

Аіша

Наша менша самиця – народилася вона 24 вересня 2014 р. Вона кмітлива та допитлива. Часто цікавиться, про що ж там говорять відвідувачі, позираючи наче крізь них.

Улюблені сімейні страви:

 Звісно ж, м'ясо. Особливо, якщо його хтось принесе і покладе під носа.

Улюблені розваги:

 Відпочивати якомога більше, як поодинці так і разом. Іноді вдається аж 20 годин на день лінуватися, вилежуватися і задоволено рикати. Періодично Людвиг розминається, походжаючи перед захопленими глядачами – він добре знає, що вартий захоплених вигуків і спалахів фотоапаратів.

А чи знаєте Ви?

1. Білий лев не є окремим підвидом — це результат мутації, відомої під назвою лейкімізм, яка спричиняє світліше забарвлення шерсті, ніж у звичайних левів.
2. Максимальна швидкість, яку може розвинути самець, – приблизно 49 км/год, самка – 52 км/год, а в стрибку лев може пролетіти 12 метрів.
3. Леви, хоч і вважаються царями звірів, уникають зустрічей зі слонами, носорогами, крокодилами і бегемотами.

Про що говорять легенди

«Цар звірів», «володар степів», «повелитель життя і смерті» усі ці епітети лев отримав завдяки своїй полум’яній гриві, гордій поставі та страхітливому рику.
3 тисячі років тому єгиптяни ліпили зображення левів на своїх барельєфах і могильних плитах фараонів. У єгипетській міфології Сакхмет -богиня любові й війни - зображалася з головою левиці. А лев з людською головою став основою зображення Сфінкса - грізної й загадкової істоти, втілення бога-сонця та хранителя священних могил в Єгипті. Найзнаменитішого сфінкса завдовжки 39 м і заввишки 17 м споруджено біля трьох великих пірамід в Гізі, неподалік Каїра.
Багатьох перських царів зображували на троні в оточенні ручних левів. В античному Римі лев був популярний як символ сили. Їх використовували, щоб показати свою міць. Запряжені в колісниці переможців, леви брали участь в їх тріумфі: у Помпея їх було 6 сотень, у Цезаря – 4 сотні.
Наприкінці XII століття короля Англії Річарда Першого, який брав участь в третьому хрестовому поході, прозвали Річардом «Левове Серце».

Ще більше цікавого

x

Дорогие друзья

с началом лета Вас всех, крепкого здоровья и любви Ваших близких!

К огромному несчастью, наш зоопарк оказался в состоянии близком к трагическому в связи с эпидемией. Мы совершенно утратили источники к существованию, не в состоянии урезать наши расходы ниже определённой степени, несём ответственность за то, чтобы животные были накормлены и согреты - обязаны поддерживать жизнь в нашем детище.

Здесь полное видеообращение где я говорю как Директор Благотворительного Фонда Парка XII Месяцев. Пожалуйста послушайте - возможно, Вы сможете нам чем-то помочь. Это можно сделать через кнопку "Допомогти Тваринам"

Или переводом средств на счет нашего Фонда:

Карточный счет (Приват банк), номер карточки 5169 3324 0784 1611

Реквизиты для банковского перевода:
БО"БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПОРЯТУНКУ ТВАРИН ПАРКУ "ХІІ МІСЯЦІВ"
Код ЄДРПОУ: 43580570
IBAN: UA073005280000026006455080336
грн (uah) в АТ «ОТП БАНК»
Назначение платежа: Благодійний внесок на статутну діяльність

CHARITABLE ORGANIZATION "XII MONTHS PARK" ANIMALS' RESCUE CHARITABLE FUND"
Сode: 43580570
Account IBAN #: UA073005280000026006455080336
eur usd
Beneficiary’s bank: OTP BANK JSC
43 Zhylyanska Str., Kyiv, 01033
SWIFT code: OTPVUAUK
Payment purpose: Charity donation

Очень признателен и Искренне Ваш,
Михаил Пинчук
Владелец Парка XII Месяцев