Континент Дитинства.


 

Запрошуємо відкрити новий Континент Дитиства!

20-21 травня 2017 року відбудеться свято на честь другого дня народження Парку щасливих тварин "ХII місяців". Запрошуємо до святкування в сімейному колі друзів та партнерів!

У ці дні двері нашого зоопарку широко відкриються і ми будемо радо вітати наших відвідувачів з річницею нашого парку. Чудові конкурси, квести, різноманітні майстер-класи, веселі аніматори - все це чекає на Вас і Ваших дітей 20 і 21 травня в суботу та неділю. А в суботу 20 числа ввечері, ми будемо розрізати на нашій головній площі іменинний торт і пригощати всіх наших відвідувачів солоденьким.

Одночасно з цим ми представляємо Вам наших нових вихованців - двох білих вовчиць - Варвару і Валентину, а також наших нових малюків - чубатого мангобей Лору і мавпу Бразза.

А ще, у нас відбулися декілька народжень! І хоча самих маленьких ми ще не експонуємо, але раді повідомити Вам, що ми також відзначаємо поповнення у сім'ї  великих українських корівок (які, зазвичай, народжуються рожевими і залишаються такими перші півроку), вітаємо з поповнення також сім'ю наших індійських їжатців Айнура і Норі, А також нашу конячку поні Одесу, яка на День Матері народила маленьке чорне лоша. Він з'явився на світ менше ніж за тиждень до дня народження зоопарку і ми надомо кожному з Вас прийняти участь і обрати для нього ім'я 21 травня.

В цьому році ми здивуємо Вас не тільки новонародженими, але й пропонуємо завітати і побачити на власні очі  гарну композицію, де знайомий з дитинства персонаж Кіплінга Ріккі Тіккі Таві захищає нас від страшних (і невдачливих) Нага з Негайни - ох, і страшний же у нас вийшов коброзмій Наг!

І самий незвичайний подарунок - батькам наших маленьких відвідувачів! 

Наші дорослий друзі, навпроти самого центру озера у нас (нарешті!) відкриється похмурий пам'ятник Великому і Жахливому Тому Арайї. Саме так, того самого - великого майстра гітари і голосу, вокалісту треш-групи Slayer!

Ми щасливі уже зараз спостерігати за виразом облич багатьох дорослих любителів важкого року, коли вони підходять до пам'ятника і, спершу, не вірять своїм очам, а потім (ну майже всі!) Вибухають криками в дусі: Він! Арайа! Слейер! Аааааааа!

Все це ми зробимо тому, що хочемо щоб у нашому парку було цікаво всім!

Все це ми зробимо тому, що хочемо щоб у нашому парку було цікаво всім!

Помилуйтесь тваринами, поплавайте в безкоштовному басейні, територію якого ми збільшили вдвічі порівняно з минулим роком, відведіть Ваших маленьких бешкетників на батут або дитячі гірки, влаштуйте мандрівку у дитинство на нашому ЗООтрамвайчику або ж просто насолоджуйтесь прогулянкою парком.

Нехай кожному знайдеться заняття до душі. А ввечері - ласкаво просимо на святкування і на святковий торт!

У програмі свята:

  •       тест-драйв дитячих яхт
  •       майстер клас «В яблучко!»
  •       LEGO станція на острові будівельників
  •       спортивний майданчик «СпортСпот»
  •       орігамі-сешн та створення вітражів в арт-зоні
  •       танцювальний батл 

А на при кінці свята Ваш чекає танцювальний сюрприз!

Ведучий заходу: Дмитро Сазонов.


Контакти для представників ЗМІ:
Юлії Луценко, маркетинг-директор
Контактний номер телефону: +380 (66) 173 69 62
Е-мейл: zoo12_jl@ukr.net
.

Ще більше цікавого

x

Дорогі друзі,

Міцного здоров'я Вам та Вашим близьким!

На превеликий жаль, наш зоопарк опинився в стані близькому до трагічного, у зв'язку з епідемією.
Ми втратили всі джерела для існування, але ми не можемо урізати наші витрати нижче певного рівня, оскільки несемо відповідальність за те, щоб тварини були нагодовані та зігріті - зобов'язані підтримувати життя в нашому дітищі.

Тут Ви побачите відео-звернення, де я звертаюсь до Вас як Директор Благодійного Фонду Парку XII Місяців. Будь ласка послухайте, можливо, Ви зможете нам чимось допомогти. Це можна зробити через кнопку "Допомогти тваринам".

Або переказом коштів на рахунок нашого Фонду:

Картковий рахунок (Приват банк), номер картки 5169 3324 0784 1611

Реквізити для банківського переказу:
БО"БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПОРЯТУНКУ ТВАРИН ПАРКУ "ХІІ МІСЯЦІВ"
Код ЄДРПОУ: 43580570
IBAN: UA073005280000026006455080336
грн (uah)
Банк одержувача: АТ «ОТП БАНК»
Призначення платежу: Благодійний внесок на статутну діяльність

CHARITABLE ORGANIZATION "XII MONTHS PARK" ANIMALS' RESCUE CHARITABLE FUND"
Сode: 43580570
Account IBAN #: UA073005280000026006455080336
eur usd
Beneficiary’s bank: OTP BANK JSC
43 Zhylyanska Str., Kyiv, 01033
SWIFT code: OTPVUAUK
Payment purpose: Charity donation

Щиро вдячний,
Михайло Пінчук.
Власник Парку XII Місяців