Пізнаємо разом

Наше поповнення
Наша газета


Відкривайте світ тварин разом з нами! Цікаві факти про тварин, розповіді, легенди та новини зоопарків зі всього світу дадуть Вам змогу дізнатися більше про істот, які населяють нашу планету і є нашими сусідами.



Пізнаємо разом.

Фото із життя тварин

Батьки і діти в царстві тварин

Любов батьків до своїх чад не знає кордонів і це твердження справедливо також в світі тварин.

читати далі →



Пізнаємо разом.

Стаття

Дитинчата рідкісних тварин, яких ви навряд чи бачили

Навіть якщо ви любите тварин, то, швидше за все, зустрічали лише малу частку від 1 367 555 виявлених видів тварин на Землі. Але не варто засмучуватися, краще подумайте, скільки ще цікавого вам належить дізнатися. Пропонуємо вам помилуватися на малюків рідкісних видів тварин, про існування яких ви напевно навіть не підозрювали. А де яких з них Ви можете зустріти в нашому парку щасливих тварин.



Пізнаємо разом.

Цікаві факти.

Про вовка промовка

Вовки, мабуть, одні і найбільш таємничі звірі серед усіх, що живуть на планеті Земля. Справа в тому, що зовні вони нагадують наших домашніх улюбленців, собак, зате вдачу вовків куда небезпечніша. Їх виття вводить в жах навіть сміливих людей. Найцікавіші факти про вовків ви можете дізнатися тут.



Пізнаємо разом.

Розповіді про тварин.

У кого скільки зубів?

Багато людей думають, що чим тварина «зубастіша», тим небезпечніша для людини. Але найбільшою кількістю зубів володіють цілком нешкідливі равлики і слимаки. Скільки ж зубів у равлика і для чого стільки?

Ще більше цікавого