Питання, які часто задаютьсяВідповіді на найбільш часті запитання Ви знайдете на цій сторінці. Якщо у вас залишилися запитання, зв’яжіться з нами.Яка вартість вхідного квитка?

Вартість вхідного квитка для дорослих - 170 грн, для дітей дошкільного віку (6 років) - 60 грн, дітям до 3 років вхід безкоштовно.

Чи є вихідні в зоопарку?

Зоопарк був створений щоб Ви могли насолоджуватись спілкуванням з тваринами цілий рік, тому він працює щодня без вихідних.

Який графік роботи зоопарку?

Зоопарк працює щодня з 10.00 до 19.00 працює каса, до 20.00 вольєри до 21.00 територія зоопарку, в зимовий період графік роботи зоопарку скорочується на 1 годину.

Чи є пільги для пенсіонерів, учасників АТО, багатодітних сімей?

Для індивідуального відвідування, нажаль, таких пільг немає, але Ви завжди можете звернутись до організацій, які опікуються даними категоріями населення і які організовують групові тури за пільговими цінами або безкоштовно.

Чи можна відвідувати зоопарк з собачкою?

Взагалі небажано відвідування зоопарку з домашніми тваринами, але виключенням може бути маленьки породи собак за умови, якщо вона буде подорожувати у Вас на руках і обов'язково на повідку.

Чи можна привозити дитячі велосипеди, самокати тощо?

Так ви може використовувати дитячі велосипеди, самокати тощо на территорії зоопарку, якщо пересування на них не заважає іншим відвідувачам.

 Звідки відправляються автобуси до зоопарку і яка вартість проїзду?

Маршрутний автобус № 355 відправляється від станції метро Героїв Дніпра. вартість проїзду 20 грн.

Чи можна фотографуватися на території зоопарку?

Так на территорії зоопарку можна вільно робити фото. І ми будемо дуже раді, якщо ви будете ділитись Вашими емоціями з нами. Але, будь ласка, не використовуйте спалах при зйомці тварин, це може нашкодити їх здоров'ю. 

Чи можна приносити свій корм для тварин?

Категрично ні. На территорії зоопарку Ви можете придбати корм за символічною ціною (від 20 до 30 грн), який пройшов перевірку і гарантовано не нашкодить тваринам.

Де можна перекусити на території зоопарку?

На территорії зоопарку розташовано декілька місць харчування. В середені нашого замку розташувався ресторан Людвіг Кінг, на головній площі розміщена "Колиба" з мангал меню. Доречі, Ви можете самостйно тут приготувати свій шашлик з продуктів які ви привезли із собою. Крім того, на площі, а також в зоні бассейну розташований фудкорт, де ви зможете швидко і смачно перекусити.

Чи можна годувати тварин з рук?

для годування тварин на території зоопарку облаштовані спеціальні годівниці. Годувати з руки можна тільки тварин контактного зоопарку і щосуботи та щонеділі можна побалувати смаколиками наших африканських гостей під наглядом працівника зоопарку. Інших тварин годувати з рук категорично забороняється. Тварина може вкусити або вдарити. Вам буде боляче, а їй соромно.

Чи є у Вас маленькі левенята?

Наші маленьки левенята вже виросли і знайшли нові домівки. Але Ви можете завітати до одного з них і побачити, яким він став парубком. А коли народяться ще кошенята, ми обов'язково запросимо Вас до них в гості.

Чи можна святкувати дитячі дні народження в зоопарку, чи надаєте ви аніматорів?

Ми будемо раді привітати іменниника зі святом, до його послуг безкоштовний вхід до зоопарку в день його народження, а для малечі ще й безкоштовна поїздка на поні. Ми також надамо Вам контакти аніматорів, які не перший рік працюють у нашому зоопарку і вже відсвяткували більш ніж 100 днів народження, як дорослих так і дітей і ви самостійно зможете замовити їм той сценарій свята, який бажаєте.

Чи є у Вас пропозиції для шкільних груп?

Ми розуміємо важливість виховання підростаючого покоління і формування у дітей поваги до природи і тварин. Саме тому, у нас працює програма шкільних екскурсій. В будні дні група школярів від 10 дітей можуть відвідати наш зоопарк за пільговими цінами вхідного квитка - 60 грн. На кожні 10 дітей - 1 супроводжуючий проходить безкоштовно, інші дорослі оплачують вхід 170 грн. У вихідні дні группа від 20 школярів - 100 грн, 1 супроводжуючий проходить безкоштовно, інші дорослі оплачують вхід 170 грн.

Ще більше цікавого