Будьте чемними!Будьте чемними!.

Правила хорошої поведінки.

У гостях кожен з нас дотримується відповідних норм пристойності та етикету. Це природна поведінка для всіх, хто поважає чужу територію і правила, що панують на ній. Мешканці парку «XII Місяців» відрізняються гостинністю і дружелюбністю до відвідувачів і чекають такого ж відповідного ставлення до себе та свого будинку.

1. Відвідувачі, які придбали жетон (квиток) у касі зоопарку або по акціях чи замовивши екскурсію вважаються такими, що ознайомлені та погоджені з правилами поведінки у парку та несуть повну відповідальність за порушення цих правил.

2. Дорослі відвідувачі та супроводжуючі екскурсійних груп несуть повну відповідальність за безпеку та життя дітей.

3. Не залишайте малолітніх дітей без догляду.

4. Не намагайтеся погладити,або доторкнутися до тварини у будь-який спосіб, за винятком тварин контактного майданчику.

5. Забороняється перелазити через огородження, паркани, бар’єри безпеки, стіни, перетинати рови, ставити дітей на огороджувальні бар’єри, притулятися до кліток та інших конструкцій вольєрів, просувати руки або пальці через загороджувальні сітки та огородження.

6. Забороняється відвідувачам проводити на територію зоопарку тварин.

7. Забороняється дратувати тварин, кидати в тварин та в експозиційні вольєри каміння, сміття, їжу та будь-які інші предмети.

8. Забороняється годувати тварин в не відведених місцях, годувати тварин дозволяється спеціально підготовленими кормами, придбаними у зоопарку, через облаштовані годівниці під контролем співробітника зоопарку.

9. Забороняється вхід на територію зоопарку з повітряними кульками, оскільки вони представляють потенційну небезпеку для тварин.

10. Забороняється споживання їжі та напоїв у приміщеннях де утримуються тварини, рекомендується вживати напої не з скляних посудин, так як бите скло є потенційно небезпечним для тварин, відвідувачів та персоналу зоопарку.

11. Протягом прогулянки по зоопарку, не включайте гучно музики та не ходіть по території у наушниках.

12. Викидайте сміття у спеціально відведені контейнери.

13. Куріння та вживання алкоголю, за винятком спеціально відведених місць заборонено.

14. Забороняється перебувати на території зоопарку у нетверезому стані.

15. Категорично забороняється купання у фонтані, штучних водоймах та вилов риби, крім місць, спеціально облаштованих для купання (басейн).

16. Пересування територією зоопарку дозволяється тільки по тротуарах.

17. Використання матеріалів фото, або відео зйомки з метою комерційної діяльності вимагає дозволу адміністрації.

18. Забороняється перебування відвідувачів на території в неробочі години парку без дозволу адміністрації.

19. Забороняється доступ в приміщення ( вольєри, клітки, загони тощо та за бар’єри цих приміщень), де безпосередньо утримуються тварини, всім стороннім.

20. Проведення на території зоопарку відео та фотозйомок, проходження практики студентів, організація виставок іншими організаціями дозволяється в кожному окремому випадку лише за згодою адміністрації зоопарку з дотриманням необхідних правил техніки безпеки.

21. Не переміщуйте на свій розсуд садово-парковий інвентар: лавки, дивани, шезлонги,стільці та інше.

22. З усіх питань і в разі виникнення непорозумінь звертайтеся до чергового адміністратора, який перебуває в приміщенні дирекції зоопарку (головний вхід).

У випадку порушення зазначених правил поведінки відвідувач зобов’язаний негайно залишити територію парку. При цьому вартість вхідного квитка не відшкодовується. Відвідувач також зобов’язується залишити територію парку на вимогу адміністрації, якщо співробітники зоопарку дійдуть до висновку, що поведінка відвідувача є потенційно небезпечною або шкідливою для тварин, працівників зоопарку чи інших відвідувачів. Зазначені правила поведінки включно з заходами, які застосовуються в разі їх порушення, є частиною договору приєднання в значенні, передбаченому в ст. 634 Цивільного кодексу України. Вказані правила можуть бути доповнені та/або змінені. Актуальна версія правил розміщена на території зоопарку.

Придбавши квиток, відвідувач автоматично погоджується з публічним договором.

Ще більше цікавого