Континент Дитинства.


 

Запрошуємо відкрити новий Континент Дитиства!

20-21 травня 2017 року відбудеться свято на честь другого дня народження Парку щасливих тварин "ХII місяців". Запрошуємо до святкування в сімейному колі друзів та партнерів!

У ці дні двері нашого зоопарку широко відкриються і ми будемо радо вітати наших відвідувачів з річницею нашого парку. Чудові конкурси, квести, різноманітні майстер-класи, веселі аніматори - все це чекає на Вас і Ваших дітей 20 і 21 травня в суботу та неділю. А в суботу 20 числа ввечері, ми будемо розрізати на нашій головній площі іменинний торт і пригощати всіх наших відвідувачів солоденьким.

Одночасно з цим ми представляємо Вам наших нових вихованців - двох білих вовчиць - Варвару і Валентину, а також наших нових малюків - чубатого мангобей Лору і мавпу Бразза.

А ще, у нас відбулися декілька народжень! І хоча самих маленьких ми ще не експонуємо, але раді повідомити Вам, що ми також відзначаємо поповнення у сім'ї  великих українських корівок (які, зазвичай, народжуються рожевими і залишаються такими перші півроку), вітаємо з поповнення також сім'ю наших індійських їжатців Айнура і Норі, А також нашу конячку поні Одесу, яка на День Матері народила маленьке чорне лоша. Він з'явився на світ менше ніж за тиждень до дня народження зоопарку і ми надомо кожному з Вас прийняти участь і обрати для нього ім'я 21 травня.

В цьому році ми здивуємо Вас не тільки новонародженими, але й пропонуємо завітати і побачити на власні очі  гарну композицію, де знайомий з дитинства персонаж Кіплінга Ріккі Тіккі Таві захищає нас від страшних (і невдачливих) Нага з Негайни - ох, і страшний же у нас вийшов коброзмій Наг!

І самий незвичайний подарунок - батькам наших маленьких відвідувачів! 

Наші дорослий друзі, навпроти самого центру озера у нас (нарешті!) відкриється похмурий пам'ятник Великому і Жахливому Тому Арайї. Саме так, того самого - великого майстра гітари і голосу, вокалісту треш-групи Slayer!

Ми щасливі уже зараз спостерігати за виразом облич багатьох дорослих любителів важкого року, коли вони підходять до пам'ятника і, спершу, не вірять своїм очам, а потім (ну майже всі!) Вибухають криками в дусі: Він! Арайа! Слейер! Аааааааа!

Все це ми зробимо тому, що хочемо щоб у нашому парку було цікаво всім!

Все це ми зробимо тому, що хочемо щоб у нашому парку було цікаво всім!

Помилуйтесь тваринами, поплавайте в безкоштовному басейні, територію якого ми збільшили вдвічі порівняно з минулим роком, відведіть Ваших маленьких бешкетників на батут або дитячі гірки, влаштуйте мандрівку у дитинство на нашому ЗООтрамвайчику або ж просто насолоджуйтесь прогулянкою парком.

Нехай кожному знайдеться заняття до душі. А ввечері - ласкаво просимо на святкування і на святковий торт!

У програмі свята:

  •       тест-драйв дитячих яхт
  •       майстер клас «В яблучко!»
  •       LEGO станція на острові будівельників
  •       спортивний майданчик «СпортСпот»
  •       орігамі-сешн та створення вітражів в арт-зоні
  •       танцювальний батл 

А на при кінці свята Ваш чекає танцювальний сюрприз!

Ведучий заходу: Дмитро Сазонов.


Контакти для представників ЗМІ:
Юлії Луценко, маркетинг-директор
Контактний номер телефону: +380 (66) 173 69 62
Е-мейл: zoo12_jl@ukr.net
.

Ще більше цікавого