Наше поповненняЗ днем народження, ВІТО!

Наше поповнення. З днем народження, ВІТО!

29.08.2017 сталося одна з найщасливіших подій нашого парку - дама-жирафіха Марі народила здорового, плямистого синочка.
На радість наших фахівців, які спостерігали за пологами, все пройшло без ускладнень. Хлопчина з'явився, як і належить - вчасно. Вагітність Марі тривала 15 (!) Місяців.
Треба відзначити, що поява на світ - нелегке випробування для малюка. Жирафи народжують стоячи і новонароджений падає на землю з висоти близько півтора метрів!
У дикій природі жирафи народжують в густій ​​високій траві - це пом'якшує удар. У нашому випадку, співробітники заздалегідь підготували товстий шар м'якого сіна. Удар зазвичай не шкодить малюку, а змушує його зробити перший вдих.
Після народження малюка мати відразу почала його вилизувати, щоб зняти «сорочку». Не минуло й години, як малюк вже зміг піднятися на ніжки. 

"У нас народився малюк! Все пройшло ідеально і це приголомшливо !!»

Коли 7-річний жираф Микола Степанович приїхав з Німеччини в Україну, він адаптувався дуже швидко, але через кілька місяців засумував. Співробітники нашого парку припустили - Микола сумує за Марі, своїм давнім коханням, яка залишилася в Німеччині. І мали рацію. Після складних (і слізних) перемовин власники німецького парку прийняли правильне рішення - відправити жирафіху Марі слідом за своїм чоловіком на нову батьківщину - в Україну. Через 5 місяців після довгої розлуки, двоє закоханих жирафів знову зустрілися, і вінцем цієї любові став малюк ВІТО, за паспортом Віталій Миколайович, саме так було вирішено назвати новонародженого. Зараз йому майже вже два місяці і зовсім скоро відвідувачі зможуть побачити це маленьке диво. А поки йому ще трохи потрібно підрости.

Ще більше цікавого

x

Дорогі друзі,

Міцного здоров'я Вам та Вашим близьким!

На превеликий жаль, наш зоопарк опинився в стані близькому до трагічного, у зв'язку з епідемією.
Ми втратили всі джерела для існування, але ми не можемо урізати наші витрати нижче певного рівня, оскільки несемо відповідальність за те, щоб тварини були нагодовані та зігріті - зобов'язані підтримувати життя в нашому дітищі.

Тут Ви побачите відео-звернення, де я звертаюсь до Вас як Директор Благодійного Фонду Парку XII Місяців. Будь ласка послухайте, можливо, Ви зможете нам чимось допомогти. Це можна зробити через кнопку "Допомогти тваринам".

Або переказом коштів на рахунок нашого Фонду:

Картковий рахунок (Приват банк), номер картки 5169 3324 0784 1611

Реквізити для банківського переказу:
БО"БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПОРЯТУНКУ ТВАРИН ПАРКУ "ХІІ МІСЯЦІВ"
Код ЄДРПОУ: 43580570
IBAN: UA073005280000026006455080336
грн (uah)
Банк одержувача: АТ «ОТП БАНК»
Призначення платежу: Благодійний внесок на статутну діяльність

CHARITABLE ORGANIZATION "XII MONTHS PARK" ANIMALS' RESCUE CHARITABLE FUND"
Сode: 43580570
Account IBAN #: UA073005280000026006455080336
eur usd
Beneficiary’s bank: OTP BANK JSC
43 Zhylyanska Str., Kyiv, 01033
SWIFT code: OTPVUAUK
Payment purpose: Charity donation

Щиро вдячний,
Михайло Пінчук.
Власник Парку XII Місяців