З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ВІТО!

Прес релізи

12.10.2017

29.08.2017 сталося одна з найщасливіших подій нашого парку - дама-жирафіха Марі народила здорового, плямистого синочка.
На радість наших фахівців, які спостерігали за пологами, все пройшло без ускладнень. Хлопчина з'явився, як і належить - вчасно. Вагітність Марі тривала 15 (!) Місяців.
Треба відзначити, що поява на світ - нелегке випробування для малюка. Жирафи народжують стоячи і новонароджений падає на землю з висоти близько півтора метрів!
У дикій природі жирафи народжують в густій ​​високій траві - це пом'якшує удар. У нашому випадку, співробітники заздалегідь підготували товстий шар м'якого сіна. Удар зазвичай не шкодить малюку, а змушує його зробити перший вдих.
Після народження малюка мати відразу почала його вилизувати, щоб зняти «сорочку». Не минуло й години, як малюк вже зміг піднятися на ніжки. 

"У нас народився малюк! Все пройшло ідеально і це приголомшливо !!»

Коли 7-річний жираф Микола Степанович приїхав з Німеччини в Україну, він адаптувався дуже швидко, але через кілька місяців засумував. Співробітники нашого парку припустили - Микола сумує за Марі, своїм давнім коханням, яка залишилася в Німеччині. І мали рацію. Після складних (і слізних) перемовин власники німецького парку прийняли правильне рішення - відправити жірафіху Марі слідом за своїм чоловіком на нову батьківщину - в Україну. Через 5 місяців після довгої розлуки, двоє закоханих жирафів знову зустрілися, і вінцем цієї любові став малюк ВІТО, за паспортом Віталій Миколайович, саме так було вирішено назвати новонародженого. Зараз йому майже вже два місяці і зовсім скоро відвідувачі зможуть побачити це маленьке диво. А поки йому ще трохи потрібно підрости.читати ще →
← всі новини

Ще більше цікавого

x

Дорогие друзья

с началом лета Вас всех, крепкого здоровья и любви Ваших близких!

К огромному несчастью, наш зоопарк оказался в состоянии близком к трагическому в связи с эпидемией. Мы совершенно утратили источники к существованию, не в состоянии урезать наши расходы ниже определённой степени, несём ответственность за то, чтобы животные были накормлены и согреты - обязаны поддерживать жизнь в нашем детище.

Здесь полное видеообращение где я говорю как Директор Благотворительного Фонда Парка XII Месяцев. Пожалуйста послушайте - возможно, Вы сможете нам чем-то помочь. Это можно сделать через кнопку "Допомогти Тваринам"

Или переводом средств на счет нашего Фонда:

Карточный счет (Приват банк), номер карточки 5169 3324 0784 1611

Реквизиты для банковского перевода:
БО"БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПОРЯТУНКУ ТВАРИН ПАРКУ "ХІІ МІСЯЦІВ"
Код ЄДРПОУ: 43580570
IBAN: UA073005280000026006455080336
грн (uah) в АТ «ОТП БАНК»
Назначение платежа: Благодійний внесок на статутну діяльність

CHARITABLE ORGANIZATION "XII MONTHS PARK" ANIMALS' RESCUE CHARITABLE FUND"
Сode: 43580570
Account IBAN #: UA073005280000026006455080336
eur usd
Beneficiary’s bank: OTP BANK JSC
43 Zhylyanska Str., Kyiv, 01033
SWIFT code: OTPVUAUK
Payment purpose: Charity donation

Очень признателен и Искренне Ваш,
Михаил Пинчук
Владелец Парка XII Месяцев