antilopa kanna noname 400

Ім'я: Вальс
Стать: самець
Дата народження: 09.04.2012
Середовище проживання: Африка
Характер: доброзичливий і миролюбний, добре уживаються з іншими видами копитних, неквапливі й неагресивні, суперечки воліють вирішувати не силою, а переговорами.
Улюблена їжа: листя дерев і чагарників, трав'янисті рослини, коріння рослин.
Улюблені розваги: удень обожнюють відпочивати в тіні дерев, а вночі воліють не спати, а проявляти активність; люблять шукати соковите коріння в землі.
Знімався (-лась) в мультфільмах: назва мультфільму не розголошується.

П'ять фактів про антилопу канна:

  • Антилопи канна – це найбільші антилопи у світі. Тварини здаються повільними, вайлуватими й незграбними, хоча насправді можуть розвивати швидкість до 70 кілометрів на годину. Відомо, що канни – чудові стрибуни. Їм під силу стрибнути на відстань більш ніж три метри.
  • Канни відмінно пристосувалися до високих температур Африки, де їм доводиться жити. Цікаво, що в період посух температура їхнього тіла підвищується на сім градусів. Це допомагає тваринам зменшити втрату рідини через потовиділення.
  • Антилопу канна чути здалеку завдяки характерному клацанню. Звуки утворюються під час ходьби – це клацають сухожилля й суглоби передніх копит антилопи.
  • Дивовижні властивості має молоко цих симпатичних африканських антилоп – у ньому міститься порівняно з коров'ячим молоком втричі більше жирів і білків.
  • Цікаво змінюється з часом окрас антилопи канна. Дитинчата й молодняк – рудого кольору. Дорослі особини – сірі і з часом стають блакитно-сірими, а старі антилопи – майже чорні.

Фізичні дані: важать дорослі особини від 500 до тисячі кілограмів, довжина тіла становить близько двох-трьох метрів, у холці виростають до півтора метра й вище. Голову і самців, і самок прикрашають незвичайні досить довгі загвинчені прямі роги. А корпус декорований світлими смужками, причому їх може бути від двох до п'ятнадцяти штук. Самці вирізняються шкіряним мішком на шиї, який утворюється у тварини з часом.