Одеса

poni noname3 400

Ім'я: Одеса
Стать: кобилка
Порода: шетланд-поні
Масть: вороно-строката
Дата народження: 2009
Середовище проживання: ***
Характер: у неї прекрасний характер, вона хороша кобила-плідниця, заїжджена в сідло і в упряж, як у пару, так і поодинці. Своїм пронизливим поглядом загіпнотизує кого завгодно, щоб випросити те, що хочеться.
Улюблена їжа: сіно, трава.
Улюблені розваги: насолоджуватися, коли їх чистять і купають, розчісують їм гриву. Спілкуватися з дітьми.
Знімались у мультфільмах: «Мила поні», «Мій маленький поні», «Мій чарівний поні».

Борис

poni noname 400

Ім'я: Борис
Стать: жеребчик
Порода: карликовий поні
Масть: вороно-чалий
Дата народження: 2009
Середовище проживання: Голландія
Характер: зріст Бориса – 70 сантиметрів, проте цей малюк такий харизматичний! Він добрий і ласкавий. Це найменший дорослий поні в Україні.

Баварія

poni bavaria 400

Ім'я: Баварія
Стать: кобилка
Порода: шетленд-поні
Масть: рудо-строката
Дата народження: 2012
Середовище проживання: ***
Характер:
спокійний і цікавий. Ця кобилка несе в собі сильну строкату кров. І хоч це не характер, але в неї дуже гарні блакитні очі.

Єва

poni eva 400

Ім'я: Єва
Стать: кобилка
Порода: шетленд-поні
Масть: апалуза (леопард)
Дата народження: 2011
Середовище проживання: Голландія
Характер:
зацікавлений, добрий, дружелюбний. У компанії інших поні завжди шукає собі близького друга, з яким потім не розлучається. У нашому зоопарку такою подругою стала Баварія. Єва несе в собі сильний ген апалуза, у неї неймовірно екстер'єрне тіло і арабізована голова. У майбутньому повинна стати хорошою кобилою-плідницею.

Гіслайне

poni noname2 400

Ім'я: Гіслайне
Стать: кобилка
Порода: шетленд-поні
Масть: руда
Дата народження: 08.08.2013
Середовище проживання: Нідерланди
Характер:
непосидючий, дружелюбний, орієнтований на дітей. Любить, коли її хвалять. Кобилка одразу потоваришувала з Борисом і відтоді дивиться на нього із захопленням.

П'ять фактів про поні:
  • Шетлендські острови біля берегів Шотландії – ось батьківщина цих витривалих міні-поні. Клімат цих островів суворий, взимку тут лежить сніг і часто сильні морози, тому шетленд-поні вирізняються невибагливістю, довголіттям і міцним загартованим здоров'ям. Характерна риса міні-поні – довга, груба шерсть на тілі, густі і довгі грива та хвіст. Масть цих поні буває найрізноманітнішою: вороні, сірі, строкаті, руді.
  • У XIX столітті в шахтах заборонили дитячу і жіночу працю, тому промисловці більш пильно придивилися до цієї маленької та витривалої конячки. І шетлендські поні почали працювати у вугільних і свинцевих шахтах, проходячи в рік понад 4500 км і вивозячи понад 3 тисячі тонн руди. Як бачите, шетланд-поні дуже сильні, вони здатні перевозити вантажі, що перевищують їхню власну вагу в 1,5-2 рази. Також вони вирізняються розумом, кмітливістю і легким характером. Іноді вони бувають надто примхливими і впертими, але це виправляється вихованням.
  • А вихованню поні піддаються. Особливо слухняні й талановиті беруть участь навіть в Олімпійських іграх: Літл Модел виступав у змаганнях з виїжджання на Олімпіаді 1960-го (Рим), а поні Штроллер на іграх 1968-го в Мехіко за стрибки завоював срібну медаль.
  • Де сьогодні використовуються шетленд-поні? Дуже активно – в дитячих кінноспортивних клубах. Завдяки їм діти можуть почати навчатися їзді верхи вже з 4-річного віку. У Західній Європі та Штатах дитячий кінний спорт – це повноцінний напрям, діти беруть участь у скачках, конкурі, виїжджанні. А дорослі використовують шетлендських поні для змагань екіпажів.
  • А ще міні-поні відомі як поводирів для сліпих. Це виявилося неймовірно зручно, адже живуть вони довше за собак, не відволікаються на сторонні подразники, а управляти ними значно легше. Для таких поні навіть створили спеціальні памперси і черевички.
Фізичні дані: висота в холці становить 75-107 см. І хоч зріст невисокий, конституція – міцна. У міні-поні невелика голова, маленькі вуха та широко розставлені очі. Коротка і мускулиста шия, добре розвинені груди та загривок. Спина – коротка і широка.