Акела

kanadskij ch volk akella 400

Ім'я: Акела
Стать: самець
Дата народження: 16.04.2013
Середовище проживання: ***
Характер: обережний, серйозний, добрий, задумливий, доброзичливий. Акела дуже розумний і кмітливий вовк, він добре виконує команди «до мене», «сидіти», «лежати», «не можна». Щоправда, може й підскочити ззаду та вхопити грайливо за штани;-)
Улюблена їжа: яблука.
Улюблені розваги: діставати яблука з дерева, піклуватися про Ракшу, гратися з нею, зустрічати людину гучним «співом».
Знімався в мультфільмах: «Чарівники», «Мауглі» та інші.

Ракша

kanadskij ch volk raksha 400

Ім'я: Ракша
Стать: самка
Дата народження: 01.05.2014
Середовище проживання: ***
Характер: метушлива, добра, хазяйновита, турботлива по відношенню до Акела, старанна, але трохи незграбна, особливо у виконанні команд.
Улюблена їжа: щось смачне, а це і м'ясо, і яблука, і те-що-їсть-Акела. Ракша часто відбирає у друга їжу, тому їх доводиться годувати порізно.
Улюблена розвага: заривати кращі м'ясні кісточки для Акели, грати з людьми і повторювати за самцем усе, що він робить. Але коли добирається до полишеного без догляду взуття, то із задоволенням рве його на шматки.
Знімалася в мультфільмах: «Чарівники», «Мауглі» та інші.

П'ять фактів про канадського чорного вовка:

  • Приклад неабиякого інтелекту вовків – коли мисливці на вертольоті загнали вовків у гай, то ніяк не могли їх там побачити, вовки наче крізь землю провалилися. А виявилося, що вовки встали на задні лапи й обхопили передніми лапами стовбур дерева, притулившись до нього. Тому й помітити їх було складно.
  • Міміка, виразні пози і рухи – все це способи найпростішої комунікації у вовків. На морді у вовків може бути «написано» до 17 видів різних почуттів. Для більш складних повідомлень чорні канадські вовки використовують варіації звуку – виття, пхикання, бурчання, гарчання, гавкіт. Голосом вовки можуть навіть передавати інформацію, де знаходиться конкретний звір.
  • Вовче виття можна почути на світанку або в сутінках. Починає завжди ватажок, решта членів зграї приєднуються згодом. Цей злагоджений хоровий спів є індикатором суспільного життя вовків, так вовки краще відчувають свою приналежність до зграї.
  • Показник вовчого настрою – хвіст. За його рухами можна зробити висновок про стан чорного канадського вовка. Під час вітання одне з одним вовки виляють хвостом і задом, причому одразу можна визначити, хто з вовків належить до нижчого рангу – звовком вищого рангу він вітається дуже виразно і старанно.
  • Хутро канадського чорного вовка густе, довге. Воно двошарове. Перший шар – жорсткі остьові волосини, що відштовхують воду і бруд, а другий шар – підшерстя, – це водонепроникний пух, що зігріває тварину. У травні-червні вовки труться об камені або гілки дерев, щоб цей пух краще відшаровувався від поверхні шкіри і линька минала швидше.

Фізичні дані: Висота вовків у холці становить від 60 до 85 см, довжина тіла – від метра до півтора, а вага цих тварин 30-60 кг. Самці зазвичай більші за самок.