binturong noname1 400

Ім'я: Каокео та Паттая
Стать: самець та самка
Дата народження: 22.05.2012р. та 15.07.2012р.
Середовище проживання: тропічні ліси Південно-Східної Азії, Індія, Непал, Індонезія, Таїланд, Бірма, Малайзія, Борнео, Китай, Бангладеш, Бутан, В'єтнам, Камбоджа, Бруней та інші.
Характер: добродушний, допитливий, довірливий, меланхолійний. Задоволений бінтуронг вміє мелодійно муркотіти.
Улюблена їжа: основний раціон – фрукти і рослинна їжа. Неосновний – комахи, жаби, птахи, риба.
Улюблені розваги: полазити по деревах, побігати по землі, поплавати і попірнати. Загалом, бінтуронг може отримати задоволення від усього, що робить.
Знімався (-лась) в мультфільмах: назва мультфільму поки не розголошується.

П'ять фактів про бінтуронга:

  • Ця тварина ще відома як котячий ведмідь, бо пересувається, як ведмідь, а на вигляд – як велика кішка. Бінтуронг живе на деревах, але по гілках не стрибає, а обережно пересувається, допомагаючи собі довгим хвостом. Треба зазначити, що хвіст цього представника віверових можна без перебільшення вважати його п'ятою рукою. Уявляєте, йдете з бінтуронгом по вулиці і тримаєте його за хвіст, як за руку?
  • Котоведмеді в більшості своїй нічні звірі й самітники. Основи дружелюбності вони проявляють під час періоду розмноження. Однак після народження малюків самка не виганяє самця – а це рідкість серед їхніх найближчих родичів, – і батько сімейства бере участь у вихованні дитинчат. Щоправда, в цій сім'ї головною залишається саме самка.
  • Бінтуронги – ласуни, яких ще пошукати. Якщо вони не самі добувають собі їжу, а можуть вибирати з наданого людиною меню, то зефір, кекси, яблучні пироги та молочні коктейлі – це їхній свідомий вибір! Щоправда, після такої їжі рівень цукру в організмі підскакує, і котоведмеді протягом години активно гасають, стрибають, гримасують. Потім миттєво засинають.
  • Бінтуронг прекрасно впорався б із роллю домашнього улюбленця, та от тільки дуже небагато охочих впустити його у свій дім. А все через крихітний, але дуже прикрий недолік: він рясно, а часто й безконтрольно, мітить територію.
  • Виділення цієї тварини багато років використовують у парфумерії – щоб аромат парфумів був більш стійким. Найцікавіше, що цей запах зовсім не жахливий – бінтуронг залишає мітки, які пахнуть смаженим попкорном. Тому якщо вам в лісі зненацька запахло попкороном - отже, тут живе котоведмідь.

Фізичні дані: розміром бінтуронг із великого домашнього кота, довжина якого становить від півметра до метра, а розкішний хвіст додає ще 60-90 см. Вага бінтуронга, попри його любов до солодощів, невелика – 9-14 кг.