Людвіг

bily lev noname1

Ім'я: Людвіг
Стать: самець
Дата народження: 16.08.2011
Середовище проживання: Африка
Характер: ледачий красень. Цей хижак знає про свою унікальність і винятковість, він звик до загальної уваги й радо дозволяє милуватися собою та захоплюватися.
Улюблена їжа: звісно ж, м'ясо. Особливо якщо його хтось принесе і покладе під носа.
Улюблені розваги: відпочивати якомога більше – іноді вдається аж 20 годин на день лінуватися, вилежуватися і задоволено рикати. Періодично лев розминається, походжаючи перед очима захоплених глядачів – він добре знає, що вартий захоплених вигуків і спалахів фотоапаратів.
Знімався (-лась) у мультфільмах: «Лео, білий лев», «Кімба – білий лев»

Івана

noimage

Ім'я: Івана
Стать: самка
Дата народження: 20.11.2011
Середовище проживання: Африка

Аіша

noimage

Ім'я: Аіша
Стать: самка
Дата народження: 24.09.2014
Середовище проживання: Африка

П'ять фактів про білого лева:

  • Стародавні африканські перекази свідчать, що білий лев прийшов на допомогу людям у скрутні часи, тож є священним посланником. Коли природа розгнівалася на людей і світ охопили хвороби, напасті та злидні, ті, хто залишився в живих, день і ніч молилися своїм богам про прощення. Вищі сили зглянулися і прислали на землю Білого Лева, який і допоміг нещасним подолати всі негаразди. Потім величний звір пішов, пообіцявши повернутися в разі потреби. Але насправді, з наукового погляду, білий лев не є окремим підвидом, його також не можна називати альбіносом – пігментація очей і шкіри у цих хижаків нормальна. Цей лев – носій генетичного захворювання під назвою лейкемізм, що й викликає таке забарвлення шерсті. Дитинчат білого лева вперше знайшли в далекому 1975 році в заповіднику Тімбаваті (Південна Африка).
  • Якщо вже ми знаємо, що білий лев – це просто рідкісний лев-блондин із блакитними очима, то дізнаймося про те, від чого залежить пишність його шевелюри, тобто гриви? А вона прямо залежить від кількості тестостерону – статевого гормону. І що розкішніша грива, то більш «мужній» лев.
  • Леви – і білі, і звичайні, – живуть гаремом під назвою «прайд». У гаремі ролі розписані чітко. Тато – красивий, мама – працює. Лев займається захистом території, а левиці приносять у дім їжу та дбають про левенят. Треба зазначити, що леви не терплять поруч із собою інших особин чоловічої статі, тому дорослі левенята-самці вимушені йти від матері і самотньо поневірятися, поки не знайдуть собі новий прайд.
  • Чи знаєте ви, як полюють левиці? По-перше, це здебільшого відбувається вночі. По-друге, левиці діляться на дві групи. Одна група сидить у засідці, друга група жене до них облюбовану тварину.
  • Від левів намагаються триматися подалі зебри, антилопи гну і буйволи. А от самі леви, хоч і вважаються царями звірів, уникають зустрічей зі слонами, носорогами, крокодилами і бегемотами.

Фізичні дані: леви мають завдовжки до 2 м, а важать майже 220 кг. Середня швидкість бігу лева 35-40 км/год, левиця трохи швидша – 38-43 км/год. Максимальна швидкість, яку може розвинути самець – приблизно 49 км/год, самка – 52 км/год. У стрибку лев може пролетіти 12 метрів!