aziatski ch vovk noname 400

Ім'я: Вогник та Арія
Стать: самець та самка
Дата народження: 25.04.2013р. та 13.08.2013р.
Середовище проживання: Індія, Росія
Характер: таємничий мисливець, який воліє триматися подалі від людей і ближче до своєї зграї; уміє працювати в команді, хороший сім'янин і доброзичливий товариш для своїх родичів.
Улюблена їжа: олені, антилопи, бики і навіть леопарди і тигри, але може поласувати гризунами та ящірками; улітку обов'язково включає в раціон овочі, фрукти й коріння.
Улюблені розваги: успішне полювання з побратимами на крупну здобич, ігри з молодими вовками й цуценятами.
Знімався в мультфільмах: «Книга джунглів», «Мауглі».

П'ять фактів про азіатського червоного вовка:

  • Червоний азіатський вовк, або азіатська дика собака є родичем усім – і гієновому собаці, і шакалу, і лисиці, і звичайному сірому вовкові. Червоний вовк відрізняється від звичайного вовка яскраво-рудим забарвленням і красивим пухнастим, як у лисиці, хвостом. Мешкають червоні вовки в горах. Свої оселі вони облаштовують в ущелинах скель, печерах і різноманітних нішах. На полювання червоні вовки ходять у довколишні степи, лісостеп і пустелі. Піймавши здобич, тварини повертаються у свою домівку в горах.
  • Ці симпатичні рижики здивують вас своїми талантами. Вони вміють чудово стрибати – на 5-6 метрів у довжину. І це ще не межа можливостей червоного азіатського вовка.
  • Зграя для червоного вовка має величезне значення. Спільнота зазвичай складається з 5-12 особин різного віку. Засновує зграю пара, яка розмножується, збираючи навколо себе своїх дітей різного віку. Але в зграї можуть бути й інші дорослі пари. При цьому тварини не проявляють агресії одне до одного. Мало того, якщо поспостерігати за червоними вовками, то можна почути, як вони «перемовляються» одне з одним, видаючи різні негучні звуки. Вовки дружньо поводяться по відношенню до інших членів зграї, обов'язково вітають одне одного, люблять грати всі разом.
  • Питання полювання вирішуються спільно, зграя працює злагоджено і чітко, що допомагає їм вбивати тварин, які в 10 разів більші за червоного вовка. Два-три червоні вовки можуть вбити 50-кілограмового оленя за 2 хвилини! Індійські вчені, які спостерігали за червоними вовками, зробили висновок, що ці тварини є більш успішними мисливцями, ніж леопарди і тигри. Навіть слон злегка нервує, коли відчуває поблизу червоного вовка. Є свідчення, що червоні вовки навіть полюють на тигрів!
  • Червоні вовки обожнюють своїх щенят, і не тільки своїх. У вихованні молодняку особливу участь беруть самці. Татусі-вовки добувають їжу, граються із дитинчатами, охороняють малюків під час відпочинку біля лігва. Якщо видобутого м'яса виявиться замало, дорослі віддадуть усю їжу цуценятам і молодим вовкам.

Фізичні дані: в холці – не вище 55 см, самці важать 15-20 кг, самки – 10-13 кг. Довжина тіла досягає 75-110 см, плюс пухнастий хвіст довжиною 45-50 см. Забарвлення – рудувате, вовченята до трьох місяців повністю темно-коричневі.