arktycny bily vovk noname2 400

Ім'я: Вук та Вука
Стать: самець та самка
Дата народження: 22.04.2012, 04.05.2015
Середовище проживання: Арктика
Характер: Товариські, компанійські і грайливі звірі. Вони пронизують людину поглядом розумних очей. Хоча взагалі характер арктичного полярного білого вовка, що живе в природному ареалі, формувався під впливом не найкращих умов для життя - мінусові температури, відсутність сонячного світла по п’ять місяців, неможливість знайти здобич протягом кількох тижнів.
Улюблена їжа: полярні зайці та лемінги. Якщо вовк у зграї, йому може перепасти шматок північного оленя або вівцебика. але вони рідко заходять на вовчу територію.
Улюблені розваги: Хлібом не годуй – дай із ким-небудь погратися. Але вовки горді звірі і не нав'язується, якщо не бачать відповідного бажання.
Знімалися в мультфільмах: «Білий вовк з блакитними очима», «Білий вовк», «Біжи, Білий вовк!», «Білий Вовк, Білий сокіл» та інші.

П'ять фактів про арктичного білого вовка:

  • Вовки здатні на сильну емоційну прив'язаність, моногамні й вибирають пару на все життя. Вовки – ідеальні сім'янини, тому зображення пари вовків вважається символом міцного кохання та щасливого сімейного життя.
  • Незаперечний факт - блондин із голубими очима. І весь у білому;-) До речі, про очі. Вони в нього не тільки красиві, а і неймовірно зіркі. Разом із гострим зором природа забезпечила його і фантастичним нюхом – усе, що треба, для вдалого полювання.
  • До зграї білих полярних вовків входять 8-12 особин, які є прямими родичами, здебільшого це батьки та їхні діти. Ватажком зграї є альфа-самець, самка – бета, решта вовків їх без слів слухаються.
  • Через суворі кліматичні умови лігво білого вовка зазвичай викопане в землі. Якщо викопати не вдається, то вовчиця облаштовує вовченят в ущелині скелі або в чиїйсь покинутій норі. Чесно кажучи, умови не найбільш комфортні.
  • У люту зиму вовку складно бути ситим, оскільки дрібні тварини ховаються під сніг, а великі йдуть туди, де тепліше, ось і доводиться вовкам обходити тисячі кілометрів площ, щоб знайти собі їжу. До речі, зголоднілий вовк запросто з'їдає 10 кг м’яса за один раз.

Фізичні дані: довжина тіла дорослого вовка разом із хвостом становить 1-1,5 м, а висота в холці – 65-80 см, вага рідко перевищує 80 кг, здебільшого вона коливається між 45-50 кг.