Екскурсії

Для тих, хто бажає отримати максимум знань і користі від відвідування нашого зоопарку, ми пропонуємо екскурсійну програму. Вам розкажуть про особливості тієї або іншої тварини, про її раціон і звички. Чому верблюд може обходитися без води, які улюблені ласощі жирафа та навіщо носорогові довгий ріг – усе це ви дізнаєтесь під час екскурсії.

Можна замовити індивідуальну повну екскурсію за телефоном +380(96)770-41-59. Можемо запропонувати багато різновидів екскурсій, розрахованих на різні вікові групи. Вартість екскурсії - 250 грн. (за попереднім записом).

ekskursiaОсвітні програми

Коли ви бачите тварин на малюнку або в інтернеті, ви приймаєте умови подачі інформації, передбачені певною книгою або передачею. І зовсім інша справа – побачити тварину зблизька, поспостерігати за її поведінкою, манерою спілкування, іграми. У нашому зоопарку передбачено кілька корисних програм:

Програма кіперства

Ви любите тварин і вам подобається піклуватися про них? Ви не хочете обмежуватися традиційними домашніми улюбленцями і хочете дізнатися більше про тих тварин, яких не заведено тримати в чотирьох стінах? Усім зацікавленим ми пропонуємо можливість навчитися професійного догляду за тваринами. Також учасники програми можуть бути присутніми під час огляду ветеринарами наших мешканців і взагалі брати активну участь у житті зоопарку.

Програма опіки тварин

Кожен власник домашнього улюбленця – наприклад, кішки або собаки, – знає, що якісне харчування та кваліфікована медична допомога для чотириногого члена сім'ї коштують недешево. А що тоді казати про зоопарки? Тільки на якісний корм для тварин виділено значну частину бюджету, а є ще плата за комунальні послуги, зарплата кваліфікованих співробітників, консультації професіоналів, медичне обслуговування, зокрема й необхідні щеплення, та інші нагальні витрати. Усі зоопарки отримують дотації від держави. Але оскільки зоопарк «XII Місяців» є приватним закладом, ми самостійно вирішуємо проблеми, пов'язані з його утриманням. Однак, безумовно, зайвих грошей у такому масштабному проекті не буває. Ми будемо раді будь-якій фінансовій допомозі та пропонуємо вашій увазі програму опіки. Умови цієї програми передбачають, що можна взяти під опіку конкретну, симпатичну особисто вам тварину, а можна надавати допомогу в певних статтях витрат.