Історія зоопарку

Спілкування з тваринами та спостереження за їхнім життям, поведінкою, іграми не повинно залежати від пори року. Та й наші допитливість та інтерес до тваринного світу не регулюються тимчасовими рамками.
Безперечно, Інтернет, телевізор і книги доступні всім у будь-яку пору року, проте ніщо не замінить живого спілкування та радощів від відвідувань сучасного зоопарку.
До сьогоднішнього дня в Україні не було повноцінного цілорічного зоопарку. Ми вирішили виправити цю помилку і створили зоопарк «XII Місяців». Тут передбачені всі умови для того, щоб ви могли поринути у цікавий світ звірів у будь-який із 365 днів у році.
Сучасні літні вольєри, зимові вольєри з підігрівом підлоги, збалансований раціон з урахуванням потреб кожного мешканця зоопарку та цілодобовий догляд за тваринами – все це гарантує безперервну та якісну роботу нашого зоопарку протягом року.
Варто побувати в зоопарку, щоб переконатися: тваринам тут добре і комфортно. І створені умови максимально відповідають їхньому життю в природі, але гарантують безпеку і сите життя звірів.

Розвиток зоопарку

Перша черга зоопарку за площею займає 16 гектарів. На цій території проживають понад 100 тварин – хижаки, парнокопитні та непарнокопиті, примати, гризуни, совоподібні та багато інших. Але ми не зупиняємося на цьому.
Через кілька років серед наших планів – будівництво другої черги зоопарку на 10 га, де будуть створені всі умови для проживання моржів, тюленів, пінгвінів та інших мешканців водного світу.
Усі зароблені кошти від відвідин зоопарку «XII Місяців» передбачається витратити на будівництво другої черги.

Рекорди зоопарку

Ми впевнені, що з часом кількість пунктів у цьому розділі вимірюватиметься десятками, проте на сьогодні ми лише на початку цього перспективного шляху. Ми будемо вдячні вам, якщо з вашою допомогою цей список поповниться новими досягненнями. А зараз серед наших перших рекордів є і жартівливі, і серйозні.

  • Ще до відкриття зоопарку канадського вовка Акелу сфотографували понад 150 разів. Він став найпопулярнішим вовком в історії нашого зоопарку.
  • Верблюд Льоша навчився катати маленьких відвідувачів за рекордно короткий термін – 7 днів!
  • За два тижні від дня створення facebook-сторінки зоопарку «XII Місяців» її побачили понад 6 000 користувачів.