Наші корпоративні партнериНаші корпоративні партнери.

Яхтинг - це перш за все заняття на свіжому повітрі. Вони не тільки знайомлять дітей зі світом вітрил і дають нові знання в різних дисциплінах, але й допомагають стати фізично міцними, виховують відповідальність і впевненість в своїх силах, розвивають навички роботи в команді.

читати далі →

Наші корпоративні партнери.

JoyLand – безмежний простір дитячих розваг, веселощів та незабутніх днів народжень у найсмачнішому супроводі! 

Для батьків вхід безкоштовний, а для дітей – безліміт на цілий день! Поки дiти "ходять на головах", батьки мають змогу абстрагуватися вiд усього,  вiдпочити вiд турбот та насолодитися смачними стравами вiд нашого шеф-кухаря!

читати далі →Наші корпоративні партнери.

 

«ОЧЕВИГОДА» — це ексклюзивна програма лояльності для власників карток UKRSIBBANK. З нею ви отримуєте вигідні пропозиції, знижки та подарункові сертифікати за розрахунки карткою в закладах-партнерах UKRSIBBANK.

 


Парк ХІІ Місяців надає знижки власникам карток:

-   для держателів пластикових платіжних карток VISA Classic або MasterCard StandartMasterCard Debit в розмірі 5 (п’ять)% від вартості товарів / послуг;

-   для держателів пластикових платіжних карток VISA Gold або MasterCard Gold в розмірі 10 (десять)% від вартості товарів / послуг;
-   для держателів пластикових платіжних карток VISA PlatinumInfinite або MasterCard PlatinumSignia в розмірі 15 (п’ятнадцять) % від вартості товарів / послуг.

Ще більше цікавого