Наше поповненняЗ днем народження, ВІТО!

Наше поповнення. З днем народження, ВІТО!

29.08.2017 сталося одна з найщасливіших подій нашого парку - дама-жирафіха Марі народила здорового, плямистого синочка.
На радість наших фахівців, які спостерігали за пологами, все пройшло без ускладнень. Хлопчина з'явився, як і належить - вчасно. Вагітність Марі тривала 15 (!) Місяців.
Треба відзначити, що поява на світ - нелегке випробування для малюка. Жирафи народжують стоячи і новонароджений падає на землю з висоти близько півтора метрів!
У дикій природі жирафи народжують в густій ​​високій траві - це пом'якшує удар. У нашому випадку, співробітники заздалегідь підготували товстий шар м'якого сіна. Удар зазвичай не шкодить малюку, а змушує його зробити перший вдих.
Після народження малюка мати відразу почала його вилизувати, щоб зняти «сорочку». Не минуло й години, як малюк вже зміг піднятися на ніжки. 

"У нас народився малюк! Все пройшло ідеально і це приголомшливо !!»

Коли 7-річний жираф Микола Степанович приїхав з Німеччини в Україну, він адаптувався дуже швидко, але через кілька місяців засумував. Співробітники нашого парку припустили - Микола сумує за Марі, своїм давнім коханням, яка залишилася в Німеччині. І мали рацію. Після складних (і слізних) перемовин власники німецького парку прийняли правильне рішення - відправити жірафіху Марі слідом за своїм чоловіком на нову батьківщину - в Україну. Через 5 місяців після довгої розлуки, двоє закоханих жирафів знову зустрілися, і вінцем цієї любові став малюк ВІТО, за паспортом Віталій Миколайович, саме так було вирішено назвати новонародженого. Зараз йому майже вже два місяці і зовсім скоро відвідувачі зможуть побачити це маленьке диво. А поки йому ще трохи потрібно підрости.

Ще більше цікавого