Про нас вже піклуються



Про нас вже піклуються.

Дякуємо представникам проекту Le bebe boutique за турботу про нашого нещодавно народженного теля великої української худоби

 

Вітання! Приємно, що ви сюди завітали. 

 Тут трохи про те, як ми прийшли до того, чим займаємося.

Чому нам так важливо турбуватись про кожного малюка, навіть якщо він тваринка. І чому стати спонсором дитинства наша філософія. 

Кожен з нас, ставши батьками, відкриває новий світ. Безліч дитячих магазинів пропонує величезний асортимент, але вибору вартих речей не так багато. І потрібно витратити багато часу на їх пошук. І потім пошук відгуків про них. 

Ми не претендуємо на роль експертів, але у всіх нас є діти і ми живемо тим, що ми батьки, прямо тут і зараз. Ми знаємо про безсонні ночі, сумнівах і труднощах в реальному часі. 

Ми створюємо магазин, який мріяли знайти в той момент коли стали батьками. Ми знаходимо цікаві, якісні та функціональні речі. Відбираємо їх, тестуємо і тільки потім готові запропонувати іншим. 

Всі, хто в команді Le bebe boutique поєднують батьківство і роботу в різних сферах: он-лайн сервіси, програмування, дизайн. Це непросто і багато чого варте, бути батьком і працювати з самовіддачею, одночасно. 

Спасибі всім батькам за участь. Спасибі дітям, які ростуть з

Le bebe boutique.

читати далі →


Ще більше цікавого