У день захисту дітей ми разом із поліцейськими Київщини вітали малечу зі святом

Прес релізи

01.06.2017

У День захисту дітей Парку ХІІ місяців зустрів понад п’ятдесяти дітей із Білоцерківщини і разом з поліцейськими Київщини провели для них захоплюючу безкоштовну екскурсію. Малеча залишилась у захваті. Вони побачили різноманітних екзотичних тварин і навіть самостійно погодували мавп, тигрів, левів.


«У нас є одне непохитне правило - ми ніколи не відмовляє у проханні організаціям, які звертаються до нас із проханням надати змогу безкоштовного відвідування зоопарку дітям з дитячих будинків і шкіл-інтернатів, дітям воїнів або переселенців із зони АТО, дітям, які позбавлені батьківського піклування або з вадами фізичного чи розумового розвитку. Ці діти потребують особливої уваги та посильної матеріальної допомоги»


Не обійшлося і без подарунків: маленькі гості щиро раділи отриманим від поліцейських та співробітників Парку ХІІ місяців розвиваючим настільним іграм, які люб’язно були надані торговою маркою Rich Kids і щирим повчальним бесідам.
Одним із яскравих моментів заходу став флешмоб - динамічний танець у виконанні дітей, покликаний привернути увагу до безпеки дорожнього руху.
А після цікавої екскурсії ресторан Ludwig King, який знаходиться на території зоопарку пригостив маленьких гостей смачним обідом
Дізнайтеся більше тут


Зустріч маленьких гостей
Приємні хвилювання перед новими враженнями.
Прогоди починаються!
Зустріч з головним поліцейським обласної поліції Дмитром Ценовим
Розповідь про Зоопарк
Подарунки нашій малечі від ТМ Rich Kids
Вітання дітям
Подарунки і початок святкування
Це справжнє дитяче свято!


← всі новини

Ще більше цікавого