Вже завтра Ви можете зустрітись з маленьким поні Оскаром.

Прес релізи

30.05.2017

14 травня на День матері у нас в зоопарку нарешті народилось перше довгоочікуване потомство поні. Сталося це близько 11 години дня. Одеса почала хвилюватись і декілька разів прилягла і встала, а потім все пройшло досить швидко, декілька потуг і з’явилося маленьке лошатко, який вже через пів години піднялося на ноги і досить однозначно показало всім, що дуже зголодніло.

Ім’я ми обирали з Вами разом, у нас на святкуванні Дня народження зоопарку. Тепер цього спритного хлопчика кличуть Оскаром. І вже завтра Ви можете побачити, як він носиться навколо мами. Одеса дуже турботлива матуся і тому завжди хвилюється за свого маленького спринтера, який відбігає на значну відстань, але так само швидко повертається почувши мамин голос. Відео першої прогулянки можна переглянути тут

Довідка.

Поні (англійською pony, від галльського ponaidh «маленький кінь») — низькорослий підвид коней. Висота - від 47 см – американські поні і до 150 см у холці - англійські. Дотримуючись англійської класифікації до поні можна віднести половину існуючих порід коней. Зараз у світі налічується близько 30 порід поні які можуть доживати до – 30-40 років, а приносити приплід з 3 років.
← всі новини

Ще більше цікавого