Нам два роки! Свято в Парку ХІІ Місяців

Прес релізи

24.05.2017

На ці два дні парк щасливих тварин перетворився в новий континент дитинства. Тисячі відвідувачів прийшли, щоб особисто привітати жителів нашого містечка. Зустрічали маленьких і дорослих гостей веселими мильними бульбашками герої улюблених дитячих мультфільмів Свинка Пепа та чарівна Кітті, вони знайомили їх із заходами які відбуваються в парку та запрошували всіх зробити пам'ятне фото «З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ».
Скільки ж гостей до нас завітали! Кожен житель зоопарку отримав свої привітання і увагу від наших відвідувачів, а новонароджений шетландський поні отримав своє ім'я - Оскар.
На ці вихідні ми приготували нашим гостям безліч конкурсів із цінними призами, запальні танці і майстер класи, спортивні змагання. Ми побудували лего станцію, встановили тир для стрільби з лука, а ще ми запропонували діткам навчитись керувати справжньою яхтою в нашому басейні.

А для творчих дітей і дорослих ми створили величезний арт-простір, де кожен зміг навчиться малювати піском, розписувати вітражі або ж зліпити щось неймовірне із звичайного тіста.

А поки гості відпочивали і розважалися маленьке звірятко готувало торт! Який то день народження без частування і святкової дискотеки! 10 кг торт, більше ніж 2000 мафінів та 450 л соку ми від щирого серця подарували нашим гостям.
Свято вдалося на славу!

Ми вдячні всім партнерам, які допомогли створити це свято: Kiev Racing Yacht Club, Дитяча Планета, Парк Київська Русь, мережа фітнес клубів Sport Life, центр розвитку творчості "Островок", танцювально-хореографічний колектив "Пролісок", танцювальний колектив Dream Team.

Більше фото за посиланням нижче.
читати ще →
← всі новини

Ще більше цікавого