Візьми на згадкуУ перекладі з французької сувенір означає «спогад». Ми хочемо, щоб час, проведений у нас у гостях, запам'ятався вам надовго, а покупка стала теплим нагадуванням про позитивні емоції від спілкування з тваринами.Магазин сувенірів "Дівчинка та Вовк"У магазині можна придбати і порадувати рідним і близьким пам'ятні подарунки. А таких тут знайдеться для кожного і дуже оригінальні.

Для друзів і колег є різноманітні сувеніри: футболки, кружки, магніти, унікальні монети зоопарку, блокноти, рушники та м'які ковдри  із зображенням тварин та логотипом зоопарку. А можливо, Вас зацікавлять роботи українских майстрів: дитячі меблі, посуд, подушки та одяг.

Для дітей Ви знайдете пізнавальні та цікаві іграшки, розвиваючі ігри які допоможуть Вашій дитині пізнавати світ, а зображення мешканців Парку ХІІ Місяців будуть нагадувати про пригоди у нашому парку. 

Ласкаво просимо!


Великі і маленькі пухнасті копії наших мешканців

Одяг із зображеннями тварин на будь-який смак!

Розвиваючі ігри для дітей "У світі тварин"

Авторська дитяча книжка про надзвичайну мандрівку нашої знайомої дівчинки Ані в Парку ХІІ Місяців

Щотижневики, рушники, ковдри

Чашки, портмоне, обкладинки для документів

Чудові магніти та еко фігурки наших тварин 

Прапор та Рада запрошують Вас!

Наші фотомоделі із радісттю будуть позувати для Вас, створять хороший настрій, адже вони зовсім ручні. І кожного разу, коли ви поглянете на своє фото, посмішка обов'язково з'явиться на Вашому обличчі.

Кімната користується широкою популярнiстю у вiдвiдувачiв і рада прийняти кожного бажаючого з 10:00 до 17:00, крiм понедiлка та вiвторка.

На згадку про вiдвiдування зоопарку, у фото-вольерi можна замовити фото-магнiт або фотографiю з ссобою,вашою дитиною,або всiею сiм'ею. 


Фото на згадку про зоопарк

Рада

Робочі моменти

Добрі друзі

ПрапорУвага! Новинка!

Візьми на згадку. Увага! Новинка!

В цьому році у нашому магазині з’явилась чудова, дитяча книжка про надзвичайну мандрівку нашої знайомої дівчинки Ані в Парку ХІІ Місяців. Всі герої цієї книжки – реальні мешканці нашого зоопарку зі своїми почуттями і характером. Це авторська історія про те, що може відбуватись в парку щасливих тварин, коли дорослих там немає.

Ми створили цю книжку з думкою про наших найменших відвідувачів і ми впевнені, що такий подарунок сподобається Вашій малечі!

Запитуйте книжку «Приключения Ани в Парке Счастливых Животных» в магазині «Дівчинка та Вовк»!

Ще більше цікавого