Міні-піг

← повернутися до списку тварин


як думаєте, трюфелі знайдемо?

Загальні факти

Класифікація: Ссавці (Mammalia) Парнокопитні (Artiodactyla)

Континент: Європа, Північна Америка, Південна Америка, Африка, Азія

Ареал: домашнє утримання

Місце проживання: свійська тварина

Охоронний статус: найменший ризик

Вид: Міні-піг (лат: Sus scrofa domestica. анг: Mini-pig)

Довжина: 70 см.

Висота у холці: 40 см.

Вага: 25 кг.

 

Кімнатні свинки 

Міні-піги – це маленькі домашні свинки, виведені з декоративною метою. Існує кілька цих порід свиней, які відрізняються своєю вагою в дорослому стані. Але всі поросята міні-піги відмінно пристосовані до утримання в домашніх, а також квартирних умовах. Ці поросята є, як і інші представники парнокопитних, всеїдними тваринами. Вони практично не піддаються численним алергічних реакцій на яку-небудь їжу.

Боня, Соня, Пумба і Барні

Дві самиці та міні-самця готові стати справжніми друзями для маленьких відвідувачів. Вони, грайливі, контактні та дуже полюбляють фотографуватися.

Улюблені страви:

Всеїдні, але найбільше полюбляють фрукти на овочі, а навесні і влітку міні-піги люблять пощипати свіжу травичку.

Улюблені розваги:

грати з братами і сестрами, а також з найменшими відвідувачами парку. 

 

А чи знаєте ви?

1. Маленькі свинки дуже охайні і повністю спростовують прижилася думка про грязнулях поросят. Ця риса особливо важлива при їх вмісті в квартирах. Міні-пігів легко привчити до туалету, вони дотримуються виділених для них житлових зон.

2. Карликові поросята надзвичайно розумні і легко піддаються дресируванню. Існують дані досліджень, проведених німецькими вченими, про те, що міні-піг здатний вивчити більше команд, ніж середньостатистична собака.

 

Про що говорять легенди:

Предки сучасних свиней виглядали абсолютно фантастично - вони скоріше нагадували гієн на копитах. Та й деякі сучасні свинки не поступаються своїм пращурам в оригінальності поведінки і фантастичній зовнішності. А їх родове древо має велике хитросплетення генеалогічних гілок, недарма на сьогоднішній день ніхто з вчених-зоологів не зможе однозначно відповісти на питання, скільки видів диких свиней існує на Землі - 7 або 19? Втім, остання цифра здається явно завищеною.

Ще більше цікавого