Карликовий кролик

← повернутися до списку тварин


Загальні факти

Класифікація: Ссавці (Mammalia) Зайцеподібні (Lagomorpha)

Континент: Європа, Північна Америка, Південна Америка, Африка, Азія

Ареал: домашнє утримання

Місце проживання: свійська тварина

Охоронний статус: найменший ризик

Вид: Карликовий кролик (Кріль декоративний)(лат: Oryctolagus cuniculus domesticus. анг: Decorative Rabbit (miniature Dutch).

Довжина: 40-45 см.

Вага: до 2 кг.

 

Строкаті пухнастики

Ця порода кроликів була виведена в Голландії в середині минулого століття, вони мають строкате забарвлення. Щоки, вуха і задня частина кролика чорні, а інші частини тіла білого кольору. Груди глибокі. Голова велика, з короткими вухами. Тулуб невеликий, але широкий.

Малюк, Пухнастик, Біляш, Ассоль, Няша та Соня

Усі кролики народилися 2015 року та живуть дружною родиною. Вони тихі, лагідні та невибагливі. Няша та Соня - особливо товариські.

Улюблені страви:

трав'янисті рослини, наприклад, конюшина, морква, буряк та інші рослини.

Улюблені розваги:

змагатися у стрибках у довжину з братами та сестрами, а також пустувати с відвідувачами.

 

А чи знаєте ви?

1. Прибічники мініатюрних кроликів в процесі селекції вивели короткошерстих кроликів (коротка, щільна і густа шерсть), ангорських (довга, пухнаста і об'ємна шерсть), кроликів - левів (при загальної короткої шерсті довгий комір - грива) і кроликів - баранів (довгі вуха звисають по боків, надаючи потішне вираз короткій кролячій мордочці).

2.  Часто, за власною ініціативою, роблять нескладні трюки, наприклад, біг «змійкою» під ногами, коли йде людина.

 

Про що говорять легенди:

Кролики - звичайні тварини, постійно присутні в повсякденному житті багатьох народів і стали персонажами легенд. Індіанці північної Америки, які і зараз шанують героя, що має облич великого білого кролика Нанабозо. Згідно з повір'ям, він випадково вбив, а потім воскресив свого молодшого брата; згодом Нанабозо настільки швидко розвивався в медицині, що усунув всі хвороби з племені. Дикі кролики (на відміну від зайців) живуть великими сім'ями в підземних норах, пов'язаних між собою численними переходами, вони легко пристосовуються до різних умов життя і надзвичайно швидко розмножуються. 

Ще більше цікавого